Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Amit megälmodunk, szerintetek...

Amit megälmodunk, szerintetek lehet egy az egyben üzenetkent ertelmezni?

Figyelt kérdés

Mär honapok ota megy a vivodäs, hogy be merjünk-e vällalni meg egy gyereket. Kb az utan, hogy szoba kerult, azt älmodtam, hogy kislänyom lesz, de a 20. hetben elvetelek, es o kedvesen elköszön tölem.

Ma ejjel meg azt älmodtam, hogy apukäm es a tatäm üzennek nekem fentröl, hogy ne vällaljunk meg egy gyereket. (sajnos mär egyik sincs velünk)

Lehet ezeket az älmokat egy az egyben igy ertelmezni?



2020. febr. 23. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem álom volt, de éjszaka arra a gondolatra ébredtem, felpattant a szemem rá a sötétben, hogy ez-és-ez a betegségem van. Egy pontos megnevezés. De nem volt olyan tünetem semmi. Egy hónap múlva egy sima kivizsgáláson szó szerint ugyanazt mondta az orvos. Műteni kellett.
2020. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem az álmok az üzenetére mindig figyelni kell. Persze nem mindig nyomja a pofádba a lényeget, ki kell vesézni (de azért ne gondold túl)
2020. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mért kell vívódnotok a gyereken? Az álom nem jósol. Maximum a félelmeidet tükrözi. Nem vetélésre utal az álom!
2020. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezeket az álmokat úgy lehet értelmezni, mint a tudattalanod egyértelmű jelzését: te abszolúte nem akarsz gyereket. Hallgass magadra, és ne vállalj gyereket.
2020. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem igaz, hogy nem akarok gyereket. Nagyon szeretnek megegyet, csak felek nagyon! Hadjuk, hogy miert, de okom van ra es ez miatt az agyam es szivem egyfolytaban vivodik.
2020. febr. 23. 18:47
 6/8 anonim ***** válasza:

lehet az álmaidban is ezekkel az okokkal vívódsz, elég valószínű... Nem számít, hogy milyen problémák okozzák, Ha szereted a gyerekeket, és szeretnél is egyet, akkor biztos jó szülő válna belőled... a többit az élet megoldja... a környezetedben minden adott, a család és a barátok, mind támogatnak... a holtak véleményét "elvileg" már hallottad, kérd ki az élőkét is...minden esetben a döntés a tiétek.

Szintem képesek vagytok kiváló szülővé válni, ha csak már azok nem vagytok. ;)

2020. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt, hogy álmodtam valamit, és a lényeget kihámozni lehetett belőle, és bejött, de nem 100-ban ugyanúgy, csak hasonlóan.

Összesítve lehet benne valami.

2020. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyjuk (!), hogy miért, ne magadban rágódj, hanem bocsásd ide a köz elé, több szem többet lát, és ki fog derülni, hogy alapos vagy alaptalan az aggodalmad.
2020. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!