Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit is jelenthet ez?

Mit is jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam még régebben, hogy fekszem a hátamon. (mindig oldalt alszok) Aztán valahogy mintha magam fölé hajoltam volna, láttam magamat kivülről. Aztán kicsit magasabbról és eltávolodtam magamtól, láttam, hogy sok ember fekszik még. Meg vannak testrészek is néhol, de leginkább egyben volt a legtöbb ember, de lehetett sejteni, hogy halott mind. És ameddig a szem ellát, végig-végig ez volt. Minimum egy nagyobb falu méret, de annyi emberrel mint ami egy városban van. Lehet nagyobb is volt, csak ennyit láttam. Aztán valahogy a dátum is bejött, mindegy, nem az a lényeg, nem akarok pánikot kelteni.

Szóval mit jelenthet ez a világvégeálom?



2020. febr. 24. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Azok voltak a megvalósítatlan álmaid: eldobva, darabokban, egyben de elfeledve.
2020. febr. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy volt egy szorongásos álmod. Ha meg akarod fejteni az álmod, akkor tedd fel magadnak a kérdést: kik voltak körülötted, hogy haltak meg, ha tudtak volna beszélni akkor mit mondtak, üzentek volna neked?
2020. febr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem álom lenne, akkor ez egy testelhagyás.

Álomban még könnyebben megy, de ott egy szokásos dolog.

2020. febr. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemsokára eljön, nem kell 15 évet sem várni rá sajnos
2020. jún. 3. 22:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!