Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan tudom irányítani az álmom?

Hogyan tudom irányítani az álmom?

Figyelt kérdés
2020. febr. 29. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

Ezotéria irányítás át magad először is.

Ott majd megmondják, hogy keresd a tudatos almodas.

2020. febr. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Bárki, az ellenkezőjét állíja, az sarlatán. Nincs tudatos álmodás, bárki, bármit is mondjon. Nehogy mér egy tudattalan folyamatot is kontrolálni akarj!
2020. febr. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A google-n sok mindent találhatsz róla, pl. valóságteszt, amit naponta elvégzel többször, felteszed magadnak a kérdést, hogy ez most álom, vagy valóság, és megvizsgálod a körülötted lévő dolgokat. Ha egy nap többször megcsinálod ezt a gyakorlatot, álmodban is eszedbe fog jutni, és rájössz, hogy éppen álmodsz. Onnantól kezdve azt csinálsz, amit szeretnél. Én pár napig foglalkoztam ezzel, és elég hamar lett eredménye. A tudatos álom teljesen más élmény, mint amikor csak folynak körülötted az események, sokkal fókuszáltabb az érzékelésed, gondolkodásod, tudsz úgymond "teremteni", pl. környezetet, embereket, helyzeteket. Szóval szerintem megéri kipróbálni.
2020. márc. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudatos visszaalvás jobb mert éber tudattal mész be álomba
2020. márc. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Álomnapló vezetése: le írod minden reggel hogy mit álmodtál éjjel ez segít az emlékezésben.


Valóságteszt: Minden reggel felkelsz és megszámolod az ujjaidat,ha 5-nél több van akkor álmodsz,és kimondod hogy álmodsz. Így öntudatra ébredsz,mert az álomban is megjelenik ez a cselekvés. Ha sokáig gyakorlod akkor sikerülhet. Sokat segít ha éjjel közben felkelsz majd vissza alszol és használod a F.I.L.D. technikát,aminek az a lényege hogy egyre jobban belecsúszol az álomba,közben éber maradsz.


Álomkarakter teremtése: Kimondod a nevét annak akit akarsz az álomban látni. De ugyanez igaz az egész álomra. Kimondod ahol szeretnél lenni vagy éppen amit akarsz benne csinálni/látni.


Tudatosság jelenlét: Ha a jelenben vagy akkor megtudod vizsgálni a körülötted lévőket, ezt a valóságban is tudod gyakorolni,majd az álomban tudatosabb leszel és az álom is tisztább lesz,nem elmosott.


Csoportos álmodás,avagy a kollektív tudatos álmodás: Ehhez 2 ember kell,minddketten alvás előtt kell egymásra gondolni,és ugyanazt a helyszínt kell megbeszélnetek. Valószínűleg így sikerülhet. Bár ez kérdéses.


Álomparalízis elkerülése: Sokat segít ha nem félsz közben, így nem lesznek félelmetes hallucinációk. A test elhagyást is ilyenkor kell gyakorolni tehát megpróbálod saját magadat kilökni vagy oldalra és átcsússzansz az álomba.


Tudatos álom hosszabbítása: A kézdörzsölés sokat segíthet,és közben mondod magadban hogy legyen hosszabb az álom.


Hamis ébredés: Ilyenkor egy álomban felkelsz és azt hiszed hogy igazából felébredtél de valójában még álmodsz,minden felébredéskor valóságteszt.



Ha elég sokáig csinálod akkor már nem is kell gyakorolni és magától menni fog.

2020. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!