Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom, hogy veszekszem...

Shiroi-chan kérdése:

Miért álmodom, hogy veszekszem valamelyik családtagommal?

Figyelt kérdés
Mostanában gyakran álmodom, hogy veszekszem anyummal, testvéreimmel vagy más közeli rokonommal. Néha mindenki haragszik rám, néha én rájuk. Van jelentése ennek?

2020. febr. 29. 09:26
 1/6 anonim válasza:
Ezt csak te tudhatod, nem látunk bele az életedbe. Gondold végig mik történnek mostanában veled és velük, hogy érzed magad, stb.
2020. febr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van. Konfliktusod van az adott családtaggal a való életben. Lehet, hogy úgy, hogy kimondatlan érzések kavarognak benned vele kapcsolatban, vagy mélyen eltemetett problémák.
2020. febr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A második válaszolnak igaza lehet én is rendszeresen álmodom, hogy veszekszem edesapammal és biza a valóságban sok a konfliktus közöttünk. Egy csomó negatív érzést elnyomtam magamban vele kapcsolatban. Sajnos rettegesbe tartott gyermekkoromban, gondolom innen indul az egész.
2020. febr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. febr. 29. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Valószínűleg a felszínen - azaz nappal, a racionalitásban - nem mered vagy nem tudod elengedni velük kapcsolatban a saját indulataidat. Elfojtasz, "jó gyerek" vagy, hallgatsz, benyeled a feszkót és csak álmodban mersz konfrontálódni velük.
2020. febr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. febr. 29. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!