Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vannak olyan helyzetek amikor...

Vannak olyan helyzetek amikor konkrét álmokból konkrét dolgokra lehet következtetni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 4. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden következtetés hamis.

Minden álomnak maga az álom a jelentése.

2020. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem, amikor lesz valami rossz dolog a környezetemben, álmodom, és rendszerint csak akkor. Nem feltétlen tudtam kikövetkeztetni sosem, hogy mit jelent, csak utólag jöttem rá, hogy ez egyfajta figyelmeztető álom lehetett.
2020. márc. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz hogy úgymond megjósolni a jövőt azt nem nagyon. Viszont bizonyos álmok utalhatnak dolgokra. Pl. nekem régen volt hogy az első nagy szerelmemre nagyon sokat gondoltam és ő járt az eszemben reggeltől estig akkor sűrűn álmodtam vele. De ez sok más dologgal előfordult már. Ugye ez arra következtet hogy épp az adott dolog fontos szerepet tölt be az életemben mert ilyen sokat gondolok rá
2020. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, a lelki világodat jeleníti meg az álom. Minden amit látsz, tapasztalsz az egy adott lelki vonásodat jelképezi. Megjeleníti a problémát és a reakciódat az eseményre, mitől várod a megoldást.

Az álomban az idő nem létezik csak a jelen probléma van a fókuszban, ami az életedből felölel egy időszakot.

2020. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!