Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban élvezettel és hidegvé...

Fővadász kérdése:

Álmomban élvezettel és hidegvérrel gyilkolok. Ez vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben szinte mindig örömmel és hideg vérrel ölök meg valakit álmomban,viszont a körülmények mindig mások. Ami viszont a hasonló, hogy egytől egyig van bennük egy ismeretlen női "főszereplő" és minden esetben a végén csurom egyadta vér vagyok, és arra riadok fel, hogy teljesen fel vagyok izgulva ... Szexuálisan...

Álmaimban van amikor én kapok el egy ismeretlen nőt, akit brutális higgadtsággal végzek ki, pl szemből az ölében ülve a fülébe súgva, hogy nem lesz semmi baj, miközben lassan, puszta kézzel szakítom be a hasfalát, és nyúlok a bordái alá...

A másik verzió, ahol éppen megmentek egy nőt, ott viszont a támadót kínzom meg brutális módon... És mikor felriadok, tényleg fel vagyok izgulva szexuálisan... Spirituálisan a meditáció kevés volt, és a tisztítás is hiábavaló volt... Lassan már a pszichiátria jön...

28 éves férfi vagyok


2020. márc. 20. 02:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Sima stressz, legszívesebben felpofoznál pár embert a környezetedben, de már "nagyfiú vagy!" nem teheted meg...Így álmodban tombolsz, hasznos rá a sport, a kertészet és a harcművészet.

Én álmaimban többnyire csatamezőn vagyok évek óta, ott aztán bőséggel van minden...

Vagy beletörődsz, a hétköznapok visszafogottak, az álmok erőszakosak. Vagy egy tevékeny hobbi, box, karate, bonsai...

25F

2020. márc. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem pszichiátria hanem pszichológus - mivel mentális problémád van, nem idegrendszeri, neurológiai.

Elnyomott (szexuális) frusztrációk okozzák az álmaidat, azért "tombolod ki" magad álmodban. Keress fel egy szakembert. Ne az álmokban élj, hanem ébren legyél boldog!

2020. márc. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy álmodban előjön a tudatalattidba zárt pszichopata lényed.
2020. márc. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyet álmodsz, akkor másnap fuss, vagy vezesd le valahogy az energiáid. Általában ez a probléma és nem kell doki.
2020. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm a válaszokat :)
2020. márc. 21. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!