Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ma azt hogy...

Miért álmodtam ma azt hogy visszamentem az exemhez? Vajon ezt szeretném tudat alatt? Sírva keltem fel

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma éjszaka azt álmodtam hogy elmentem a barátomhoz és elmondtam neki hogy nagyon szeretem és nem érdekel semmi csak fogadjon vissza :(

Először nem akart, aztán megbocsájtott, ölelkeztünk, csókolóztunk ,majd szeretkeztünk és összebújva aludtunk..

Reggel amint felkeltem zokogtam a sírástól..


(Azért leírom röviden mi történt velünk.Első szerelmem volt,1 évig voltunk együtt, most 4 hónapja szakítottam vele mert sajnos nagyon erősen birtokolni akart,ami nekem már terhes volt,ha találkoztam barátnőmmel akkor is bűntudatot keltett bennem stb., ettől függetlenül fülig szerelmes voltam belé,sőt még mindig..)


Mi lehet az álom oka? Vajon tényleg ő hiányzik nekem?Vagy csak valaki mellőlem?


Köszönöm 20/L



2020. márc. 21. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Így dolgozza fel a tudat alattid a szakítást.
2020. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is sokat álmodok az exemmel (szintén első szerelmem) olyanokat hogy még mindig vagy újra együtt vagyunk mintha meg sem történt volna a szakításunk. Mi hét hónapja szakítottunk, nekem is igazi volt és semmi újdonság nincs szerintem abban ha 4-hónap után még hiányzik. Én simán elbőgtem a szakítás után még az ötödik hónapban is, és eszem ágában nem lenne most visszamenni hozzá még ha kérne is, mert már szétmentünk. Nekem legalábbis vége. Ennek ellenére még most is van hogy úgy érzem hátulról átölel éjszakánként pedig már barátnője van. Gondolom azért mert nincs más akiről fantáziálni lenne kedvem ;D Nem kell sok jelentőséget tulajdonítanod neki. Túl fogsz vergődni ezen is csak idő kérdése.
2020. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mostanában sokat beszél mindenki a férőzésekről. Biztos ez emlékeztet rá.
2020. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a brutál, hogy én is hasonlót álmodtam.
2020. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy minden rendben lenne köztetek, ha megbocsájtanál neki. Meg hogy sokat foglalkozol a magányoddal.
2020. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. márc. 23. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!