Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rémálom mi okból?

Rémálom mi okból?

Figyelt kérdés

Sosem szoktak rémálmaim lenni. Álmodni szoktam gyakran, többnyire emlékszem is rájuk. Láttam már filmekben, és hallottam is róla, milyen az, mikor valakinek rémálma van, de én ezt eddig nem éltem át. Egyik éjjel a szeretőmnél aludtam. Nagyon szeretek nála lenni és szeretem őt nagyon, mint eddig még senkit. Ő jól bánik velem, de nem akar kapcsolatot. Ezt azért írom, mert fontos lehet....

Tehát mikor nála aludtam, rémálmom volt. Arra ébredtem, hogy nyüszítek álmomban szó szerint, és dobálom magam, ő pedig kérdezgeti, mi baj...

Mi az oka annak, hogy soha nem éltem át hasonlót sem, és éppen ott nála történt ez.

Azóta nem ismétlődött meg.


2020. márc. 21. 23:43
 1/5 anonim válasza:
A bűntudat
2020. márc. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mitől? Mindketten függetlenek vagyunk.
2020. márc. 22. 00:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak akkor vannak rémálmaim ha túleszem magam. Érdemes ezt a viszonylatot is megvizsgálni.:)


Illetve a múltkor nagyon fáradt voltam, ez is okozhatja.

2020. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gungasam ***** válasza:
Nem akar kapcsolatot a szeretőd. Nem érzel egy egészen kevés ellentmondást ebben? Mintha máris egy kapcsolat lenne... Bár szerintem ez még talán kevés egy rémálomhoz...
2020. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A rémálmok mögött tudat alatti - vagy sokszor nem is annyira tudat alatti - szorongás lapul meg, vagy stressz. Hogy esetedben melyik és miért ezt az álomkép nélkül nehéz megmondani, értelmezd az álmod! (mert azt nem írtad le) Egyébként rémálmai időnként mindenkinek vannak.
2020. márc. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!