Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a dátum?

Mit jelent ez a dátum?

Figyelt kérdés

2 napja, 2020. március 20-án pénteken reggel 6:30 körül, közvetlenül felkelés előtt, félálomban minden előzmény nélkül megszólalt a fejemben egy hang, és egy dátumot mondott: 2023. április 15.


Ez még 3 év múlva lesz. Miért lehet fontos ez a nap már most, és mire számíthatok aznap? Szombat lesz, ennek már utánanéztem.



2020. márc. 22. 08:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
89%
Én meg a lottószámokról álmodtam. Olyasmi volt az álom, hogy valaki már idő előtt kidobta a szelvényét, pedig nyertes szelvény lett volna, épp ment a sorsolás és válogattuk a szelvényeket, mert olyan helyen voltunk, és emlékszem is, hogy kiszedtem a nyertes szelvényt. Ezekkel a nyerőszámokkal öten vittük el a fődíjat, és az 5ös szám is benne volt a nyertesszámokban. Emlékszem is az álmomból kristály tisztán, hogy amikor bementem a munkahelyemre az első dolgom a feomondásom megírása volt. Ezt most éjjel álmodtam. Valószínűleg ez a meggazdagodási mániája a gyerekemmel nézett sok magyar népmesének betudható 😂😂 mert mindig a csóróból lesz gazdag
2020. márc. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 A kérdező kommentje:
Szerintem játszd meg azokat a számokat! :)
2020. márc. 22. 09:23
 3/94 anonim ***** válasza:
87%
Akkora vársz valami egyéni, vagy közös sikert a hivatásodban.
2020. márc. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom de majd feltétlen írd meg mi volt aznap! :D
2020. márc. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
88%
Nemtom, mennyi idős vagy; de lehet, hogy aznap pl gyereked fog születni, és mondjuk ezzel együtt egy anya, vagy egy apa is fog születni, a te személyedben. Nemtom fiú v lány vagy-e. Szóval szerintem ezek egyéni dolgok. Mert gondolom, hogyha te álmodtál róla, akkor a te életedben lesz jelentős szerepe. Leeht, hogy akkor szedsz majd föl valakit, vagy csak akkor ismered meg még az igazit; vagy akkor lesz az esküvőtök, vagy addigra lesz meg az új házad; vagy az lesz a szerencsenapod, vagy lesz aznap esetleg valami fontos esemény , amire érdemes lesz odafigyelned, akár a saját környezetedben, akár olyan nagyszabású, hogy utána tudsz majd olvasni a neten; és akkor így általa olyan információkkal gazdagodhatsz, amikkel megértésre juthatsz sokmindenben. PL az is lehet, hogy alapítasz egy rokbandát akkor, vagy pl nem te alapítasz bandát, hanem te mész el másnak a koncertjére, lehet ott ismered meg életed szerelmét, életed párját, akivel majd együtt élhetitek le az életeteket; vagy akkor lesz pl egy kiskutyád amire mindigis vágytál; vagy összegyűlik a kocsidra, lakásodra a pénz; vagypedig lehet, hogy ez arra egy jel esetleg; hogy aznap nehogy kimozdulj otthonról mert lehet, hogy nem lesz szerencsés nap, vagy nemtom. De remélem, hogy jó lesz:D
2020. márc. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
83%

*vagy pl az is lehet, hogy beindul a vállalkozásod aznap, de szerintem szal tehát valami jelentős, meghatározó lesz a te életedben.

De az majd még a jövőnek a zenéje talán. Lehet, hogy akkor fog kijönni a kedvenc számod majd ami lesz, vagy a kedvenc filmed; amin sokat filozofálsz majd és sok megismerésre jutsz, stb.

2020. márc. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
83%

*vagy ha okos vagy, akkor feltalálsz valamit.

De lehet, hogy kezdd el most, hogy addigra kész legyen:D

Meg pl lehet az is, hogy gyúrnod kell, tehát izmosodnod, hogy addigra, amire akkor majd belefutsz a nagy Őbe, bombaformában legyél:):):) És ahhoz lehet, hogy most kell elkezdeni valami fogyókúrát, diétát. De ha nem vagy husi, akkor el ne kezdd a fogyózást; mert akkor nehogy egészségtelenre fogyjál, szal érted:)

2020. márc. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
85%

*vagy pedig hogy mondjuk le kell szoknod a cigiről addigra; hogyha mondjuk dohányoznál

(bocsi,h nem egybe írtam, külön jutottak az eszembe)

2020. márc. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim válasza:
89%
Nekem is volt már ilyen hogy egy hang a fejemben dátumot mondott. Ijesztő volt a hang? Ferfi vagy női?
2020. márc. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 A kérdező kommentje:
Nem volt sem ijesztő, sem egyértelműen férfi vagy női hang, inkább olyan semleges, mintha automata beszélne, de annál barátságosabb, természetesebb.
2020. márc. 31. 18:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!