Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon miért álmodtam pont...

Vajon miért álmodtam pont ezzel a lánnyal az éjjel?

Figyelt kérdés

Az egyetemi gólyatáborban ismerkedtünk meg 2012-ben, egy karra jártunk. Mindig is tetszett, rettentően hasonlít Botticelli múzsájára, de nem voltam belé szerelemes, és nem is beszéltünk sokat, mondhatni nem egyazon körökben mozogtunk. Tulajdonképpen évek óta nem láttam, nem is nagyon gondoltam rá, ezért is furcsa, hogy most mégis vele álmodtam.


Ráadásul az álom maga is elég bizarr volt, egy nyilvános WC előtt kellett sorakozni, én előretolakodtam, szóval gyorsan sorra kerültem. Ő és én bementünk az egyik fülkébe, és hát azt csináltuk. Mondjuk kicsit aggódtam, mert nem használtunk gumit... Szóval az álmomban prosti volt. Persze nyilván azért álmodtam a szexről, mert ki vagyok éhezve, de akkor sem értem, hogy miért pont ő szerepelt benne...



2020. márc. 23. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg találkoztál napközben valakivel, akinek valamelyik vonása tudat alatt arra a lányra emlékeztetett. Vagy a hangja, a hanghordozás, az illata, vagy valami.
2020. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves Miquel!


Köszönöm válaszod, de napok óta nem mozdultam ki, és nem is találkoztam senkivel.

2020. márc. 24. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a múltbéli emlékek előjönnek egy illatól vagy mozdulattól, esetleg egy szótól stb. Lehet, hogy veled is ilyesmi történt.
2020. márc. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!