Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Már kétszer is...

Mit jelent? Már kétszer is álmodtam azt, hogy a néném nevet, -halott!

Figyelt kérdés
Anyámnak a lánytestvére, a néném meghalt. Nem mostanában, már kb nyolc hónapja. Gyerek korától dohányzott. Sokat szenvedett a kórházban, ahol végül meghalt. Mikor még élt, gyakran dalolgatta hogy: -Azt mondják hogy ott is van egy új élet.. Ez egy régi népdal részlete. Tovább nem tudta a szöveget szerintem. Egy egyszerű, buta cigány asszony volt. Nem tartottam őt nagyra. Ja igen, és az első álmomban kinevetett minket, azt mondta hogy: - Elhittétek hogy meghaltam? -És nevetett. Másik álmomban is nevetett. Egyik álmomban pedig megitta előlem a kávémat, amit magamnak készítettem. Hát ennyi.

2020. márc. 24. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne mond azt hogy buta!!

Halottról vagy jót vagy semmit!

2020. márc. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
# 1. No igen, igaz, és fordítva is igaz ám! Élőről jót vagy semmit!
2020. márc. 25. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra akart ezzel rávilágítani a túlvilágról, hogy lehetsz akár egy többdiplomás, több nyelvet beszélő nő vagy férfi akárhány saját házzal, autóval, külföldi villával, vagy csak egy egyszerű, műveletlen cigányasszony vagy akár férfi is, a túlvilágra semmit se viszel magaddal. A gazdagot ugyanúgy eltemetik, mint a szegényt, ezért csak élj és élvezd az életet!Az, hogy álmodban megitta a kávédat, annyit jelent, hogy ú mé gyereknek tart téged a túlvilágon is, és azt gondolja, álmodozz tovább! Ez az én olvasatom.
2020. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Basszus, még a túlvilágról is kinevet engem? Na csak jussak oda! Még ilyet. Ő mitől volt felnőtt? Csak azért mert gyerekeket szült? Én mitől vagyok gyerek? Csak mert nem szültem kölyköket?
2020. márc. 31. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként nem kell szentírásnak venni az álomfejtésemet. Ez csak az én meglátásom.
2020. ápr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!