Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Kabala karkötő félig leszakadt, fulldoklok, mit jelent ez az álom?

Sziasztok. Egész eete álmodtam de volt 2 ami érdekes volt, hátha valaki tudja, hogymit is jelenthetnek. Szóval van a kezemen egy vörös fonal felkötve és ez álmomba félig levolt szakadva erre emlékszem. A másik álmom meg az volt, hogy egy kis helyen bevagyok zárva és ömlik a víz be és nem tudok kijutni, egyik pillanatba fuldoklokmert már majdnem az egész arcom ellepte a víza másik pillanatba meg kevés víz van és próbálok szétrúgni dolgokat, hogy megállítsam a víz emelkedését, amúgy a víz tiszta volt, végülis nem fulladtam meg hanem megmenekültem. Szerintetek mit jelenthetnek ezek az álmok?

márc. 26. 10:10  Privát üzenet  

A válaszok
[link]

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 29%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 26. 11:34 Privát üzenet
Szorongásos álmok, azt jelentik hogy szorongsz valamitől, ez lehet múltbéli esemény, trauma, de lehet jövőbeli félelem is (ennyiből nem tudja a legképzettebb pszichológus sem megmondani). A leírt álomkép tehetetlenségérzetre utal, hogy tudod jönni fog valami rossz, de nem tudod elkerülni, úgy érzed nem tudsz tenni ellene bármennyire is "ordítasz belülről" ellene.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 27. 00:50 Privát üzenet

Szia,

a legjobban te magad tudnál erre rájönni mit jelenthet. Illetve ha a Jóistent megkéred mondja el neked, mit is szeretne ez jelenteni..

De szerintem neked sejtened kell vagy majd beugrik egy jó gondolat róla..

Üdv.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 27. 14:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Másnak is vannak hasonló UFÓS rémálmai? Mit jelenthetnek?
Álmomban az ikertestvérem öngyilkos lett. Ez meg fog történni?
Mit jelent? Már kétszer is álmodtam azt, hogy a néném nevet, -halott!
Mit jelenthet az alábbi álmom?
Mit jenthet ez az álom?
Ezt fejtsd meg! Álom az "exem"-ről. Ugye segítesz?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!