Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent patkánnyal álmodni?

Mit jelent patkánnyal álmodni?

Figyelt kérdés
Ritkán álmodok, azonban ezek az álmok elég valóságoasak. Egy panel háztetőn ültem ahol patkányok futkostak és közben valakivel beszelgettem. Ez mit jelenthet?
2020. márc. 26. 10:48
 1/6 Honexya válasza:
2020. márc. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de 2020 a patkány éve.
2020. márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Nálam tolvajt jelent. Valahányszor patkánnyal álmodtam (szerencsére ritkán) utána eltűnt valamim, általában úgy, hogy ellopták.
2020. márc. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből még a legképzettebb pszichológus sem mondja meg. Gondolom azért maradt meg az álomkép mert szorongásos volt (sokszor az marad meg). Mit akartak a patkányok, miért voltak ott, ki lakozott bennük, ki irányította őket, kik voltak azok, kivel beszélgettél és miről? Ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak.
2020. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadod(ültem), hogy gondodat viseli(háztetőn) egy befolyásos, gazdag(panelház) ember. Közben lelkiismeret furdalásod van(valakivel beszélgettem), hogy sumák vagy(patkányok futkostak).
2020. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm szépen, amit írt van igazság alapja. Eléggé meglepő, hogy pont ezeket írtad, olyan mintha ismernél és tudnád, hogy az életemre nézve mit jelent az álmom. Ezt tanultad és úgy tudod vagy van valami álomfejtős könyved?
2020. márc. 29. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!