Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álmom?

Mit jelent ez az álmom?

Figyelt kérdés

Még régebben álmodtam , de azóta nem tudom hova tenni ezt.

Egy boltban voltam ahol ilyen kis diy cuccokat árultak és minden színes volt. Ekkor találkozam a volt tánc tanárommal (idős férfi) és vmiért levette a bakancsát és az ott volt. Én elloptam 3 csillogó , színes karkötőt. Ezután telefonáltam a szüleimnek h mingyárt othon vagyok , de ekkor valahogy belekerültem egy ilyen zöld lépcsőház -szerűségbe és két nő üldözött , az egyik szép volt és szőke , fehér ruhába a másik idős ,ronda és tiszta feketében volt. Hirtelen elém jöttek és a többire nem emlékszek , csak , hogy nagyon szomorú voltam , hogy nem hívhatom fel a szüleim újra



2020. márc. 30. 03:13
 1/2 anonymousreview60 ***** válasza:
Ezt neked kell kitalálnod. Az álomképekre nem összerendelhetők értelmesen. Te mit érzel?
2020. márc. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Toboz111 ***** válasza:
Milyen életet élsz? Színes, vidám, csillogó, mozgalmas /tánc/? Vagy pont az ellenkezője? Minden apróságot, látszat dolgot fontosnak tartasz? ...és az igazán érdemi dolgokkal hogyan állsz... esetleg olyanra gondolok,amelyekre mások, idősek próbálják meg felhivni a figyelmed, próbálnak irányt, "cipőt" adni? Irányváltás szükséges, valószínleg nem a "szíved", képességeid szerint cselekszel, gondolkodsz, nem látod át mi a fontos és mi a talmi. Úgy tűnik nem találod az egyensúlyt az õnállóság, függetlenség területeken sem. Önmaga eļől senki nem menekülhet. Megértés, elfogadás után sok mindenen lehet változtatni, változni.
2020. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!