Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Arról álmodok folyamatosan,...

Arról álmodok folyamatosan, hogy a halott apám meg akar ölni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 hétben háromszor is erről álmodtam és mindig ugyanaz!! Egy sötét pincében vagyok, szaladok valami elől majd megjelenik az apám, aki a való életben már évek óta halott. Állok egy helyben és nem tudok megmozdulni. Elkezdek sírni és könyörgök az apámnak hogy ne tegye. Majd ő elővesz egy kést és felém jön, majd leszúr és elkezd röhögni. Itt felébredek és 17 éves létemre elkezdek sírni és teljes halálfélelmem van. Semmi bajom nincs a való életben, gondolok itt betegségekre. Már ott tartok, hogy szinte félek lefeküdni mert megint ezt fogom álmodni. És az is ijesztő, hogy általában nem emlékszek az álmaimra de ezek teljesen megmaradtak.

2020. ápr. 2. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a gond apáddal? Valaminek kellett lenni, ami rossz érzéseket hagyott benned. Ez jön elő most.
2020. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég kicsi voltam mikor anyával elváltak és a mai napig is csak annyi emlékem van róla, hogy sokat ivott és később elvált tőle anya. Faggattam, hogy miért váltak el, de mindig azt kaptam, hogy ez nem tartozik rám és így feladtam. Még a nővérem se mond semmit pedig ő tudja.. Mikor kicsivel idősebb lettem elhatároztam, hogy megkeresem (kb. 12 voltam) és anya jól lecseszett úgyhogy azóta nem nagyon érdekel. A temetésére se vitt el anya anno. Csak pár képet találtam róla, ezért tudom, hogy ő volt az álmomban.
2020. ápr. 3. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Bűnösnek, elítélendőnek(sötét) tartod a vágyaidat, kíváncsiságod(pincében vagyok) félsz tőle(szaladok), hogy újra eszedbe jut apád(megjelenik). Sajnos ez ellen nem tehetsz(állok egy helyben és nem tudok mozdulni). Próbálod kiverni a fejedből(elkezdek sírni és könyörgök). De erőszakosan rád tőr a gondolat(.kést..jön) és leterít(leszúr). Ez viccesnek tűnik(elkezd röhögni).
2020. ápr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos, így már átláthatóbb a történet.

Azt hiszem, egész nyilvánvaló, hogy a családi titkolózás váltja ki nálad nagyrész ezt az álmot egy olyan apával szemben, aki amúgy sem egy pozitív szereplő. Ivott, otthagyta a családját és ráadásul valami "sötét titok" lebeg a személye körül, amit családtagjaid nem akarnak veled megosztani. Az álmod ezeket a benned kavargó érzéseket így fejezi ki. Valószínűleg eltúlzottan, ahogy az gyakran előfordul álmokban. Remélhetőleg nem is volt annyira rossz, vagy veszedelmes ember, minden esetre nővéredék nagyon rosszul teszik, hogy titkoloznak. Mesélj nekik az álmodrol és mondd el nekik, hogy neked ez a bizonytalanság apáddal kapcsolatban nagyon rossz.

Hisz úgysem él már, ártani nem tud. Édüs valószinű nem is akart ártani neked, hiszen akkor ezer alkalma lett volna megtenni életében. Esetleg más közös ismerős ha van, érdeklődjél tőlük apukád iránt.

Nos, ha ezt így átgondolod, most már tudni fogod, mi az oka a rossz álmaidnak, félnivalód nincs. Így rossz álmok megszűnnek lassan.

2020. ápr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, hogy megkérdezem őket az apám múltjáról, de az a helyzet, hogy ez nálunk már szinte tabu téma. Nem ismerek senkit, aki tudna / elmondanda valamit az apámról. Úgy tűnik ezt már nem derítem ki, de azért köszönöm mindenkinek, aki próbált segíteni!!
2020. ápr. 10. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!