Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jártatok már így?

Jártatok már így?

Figyelt kérdés

Álmomban egy lánnyal voltam, akit meg sosem láttam. Viszont szerelem első látásra volt ott, amit megélni rohadt jó volt az álmomban. Felebredtem, és tartott tovább a szerelem egy olyan személy iránt, aki nem is létezik... elég szürreális élmény. Gyerekkoromban rengetegszer volt ilyen, de már 24 éves vagyok. És kapcsolatban elek, így ez meg dob a dolgon... ami fontos, hogy nem szexuális jellegű alom, hanem tömény érzelmi alapú.


Kiváncsi vagyok a ti élményeitekre is.



2020. ápr. 4. 10:35
 1/2 anonim válasza:
Mindenki jár így valószínűleg élete folyamán.Az álmok úgy jönnek létre, hogy az agy minden érzelmet, gondolatot, hangot és egyebet összerak, tehát simán lehet, hogy a párod iránt érzett érzelmek jöttek vissza álmodban.
2020. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hiányzik az életedből a szeretet, különben nem hiányozna az életedből a szerelem nem vágynál másra. A pároddal csak megtűritek egymást. Ezt jelenti az álom.
2020. ápr. 8. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!