Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor álmodom a dédmamám házával (ő már sajnos elhunyt). Az egyikben először ki akartuk pakolni a régi bútorokat, majd valamiért elmentünk a valóságban nem létező mélygarázsba a ház előtt, majd elkezdek mozogni benne a dolgok maguktól és mikor ki akartunk menni, ránk gyulladt elég durván, majd egy kis idő után felkeltem.

Az egyik nagyon zavaró viszont az, amelyikben bementem a házába de sötét volt, le voltak húzva a redőnyök etc de szűrődött be elég fény ahhoz, hogy jól lássak. A mamám ott ült az ágyában, halottan. Vagyis élt, de rothadt a bőre és nagyon nyugtalanító volt. Lehet másik álommal keverem, de a végén viszont egy kellemes helyen kötöttem ki.

Álmodtam az egyik lányával is egy falubeli házban, ő is efféle élőhalott volt az emberrel, akivel együtt élt, mielőtt a bácsi meghalt. Rothadt étellel kínáltak engem és akivel voltam. Itt egy havas tájról indultunk hozzájuk.

És még volt sok kisebb, ahol pl szellemvadászat indult onnan, vagy megint rám gyulladt egy része de harc közben.

Köszönöm, ha valaki ad tippeket :)



2020. ápr. 8. 23:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt hozzá tenném, hogy szerettem a mamát, se szoros kötelék nem fűzött hozzá, 8 éves voltam mikor elhunyt de nem viselt meg. Ellentétben édesanyámmal, neki a mindene volt, anyja helyett anyja volt a dédi.
2020. ápr. 8. 23:43
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Csalódtál a modern életben, ezért a múlton elmélkedtek(dédmamám háza), hogy nektek is úgy kellene(ki akartuk) élnetek, mint az ő idejében(pakolni a régi bútorokat), de ennek vannak nehézségei, kötelező feladatai(mélygarázsba a ház előtt), amik elbizonytalanítanak benneteket(mozogni..a dolgok) és ha nem csináljátok lelkiismeretesen(ki akartunk menni), akkor borul minden(ránk gyulladt).

Ha olyanná válnál, mint a mamád(bementem a házába), ami elég morbid(sötét volt), csak tegyük fel(le voltak húzva a redőnyök). Akkor depressziós lennél(ült az ágyában), olyan lennél, mint egy élő halott(rohadt a bőre). Inkább valami jobbat(kellemes helyen kötöttem ki).

Az egyik lányának is úgy telt az élete(egy falubeli házban), hogy nem is élt, nem voltak vágyai, álmai(élő halott), míg a bácsi meghalt. Begyöpösödött felfogása volt(rohadt étellel kínáltak) veled és akivel voltál avval szemben is. Csak unaloműzés szempontjából(havas tájról indultunk).

2020. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!