Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmomban, ha...

Mit jelent az álmomban, ha folyton kibékülünk a volt legjobb barátommal?

Figyelt kérdés

Már nagyon sokszor álmodtam, hogy a volt legjobb barátnőm (2 hónapja nem vagyunk barátok) és folyton álmodok arról , hogy bocsánatot kér tőlem. Én néha megbocsátok, de néha nem.

Igazából nem tudom miért nem vagyunk már barátok, egyszercsak mas társasággal lett, és elkezdett piszkálni. De én már nem is szeretnék vele kibékülni, mert nagyon megbántott. Miért álmodok mégis erről?


2020. ápr. 19. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért, mert még tart a gyászfolyamat benned - az okoz ilyen erős érzelmi instabilitást. Hol vágysz arra, hogy kibékülj vele, hol tartsz attól, hogy mi lesz, ha megjenelik, hol haragszol rá, amiért megszakadt a barátság. Hol egyéb érzelmek jönnek elé, amik körbe-körbe fluktuálnak és hullámzanak. Majd, ha eljusz a végére, akkor mindne a helyére kerül.

Magyarul: jelenleg magad sem tudod, mit szeretnél, csak a fájdalom és a harag dúl benned.


Az álmaid ezt jól jelzik.


Ha ő bántott meg téged, akkor neki KELL - és ez esetben nem illik, hanem kell, mert lélektanilag kell - bocsánatot kérnie! Te megbocsáthatsz neki, az más dolog, a gyász vége, és téged tesz szabaddá. Nem függsz tőle többé, azaz a valahai kapcsolattól sem.


Ps: nemcsak a halottakat kell meggyászolni, hanem minden megszakadt, tönkrement kapcsolatot. Az élőket is.


De ha ő valahai is közeledni akar feléd, és tudja, hogy sáros, akkor azzal kezdni, hogy őszintén bocsánatot kér. Különben szóba se állj vele többé! SOHA!

2020. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!