Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban egy...

Isó8510 kérdése:

Mit jelent, ha álmomban egy személy (a volt szerelmem) egyszerre kétszer is ott van előttem (külön két embert látok, de ugyanaz a személy mindkettő, maximum más ruhában vannak és egészen mást mondanak és cselekednek)?

Figyelt kérdés
Többször álmodtam már ilyet, csak más-más volt a szituáció. Egy régi szerelmemről van szó, aki nő és Eszternek hívják. Sorozatosan megjelenik álmomban és egyszerre kettő van belőle. Általában a két Eszter más ruhában van és egészen más jellemmel rendelkezik, legalábbis másokat mondanak és cselekednek.

#álom #álomfejtés #ugyanaz a két ember egyszerre
2020. ápr. 23. 14:24
 1/2 anonim válasza:

Szerintem csak simán hiányzik neked. Én is gyakran álmodom az exemmel amikor rámtör a hiánya.

21/L

2020. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Lezaratlan a kapcsolat,vagy nemérted a miertjét.

Az egyik szerintem amit hallasz es amit tapasztalsz es a kettő nincs összhangban es ez összezavar. Ez sokmindent jelenthet szerintem. Nem vagyok egy nagy alomfejtő de azt tudom hogy amlunkban az agyunk probalja gyogyitani magat,összerakni amit nemértunk, mondjuk ugy töredezetsegmentesít, keresi a lelkednek a nyugalmat a bugyuta kis álmokkal.

Attol fuggoen hogy mit mond es mit cselekszik a masik es ez valobannolyan amit ő tett vagy mondott,szoval ennek fugvenyeben magaddal kell valamit lerendezned ami bánt.

Lehet hogy te vagy az aki maskepp cselekszik mint amit mond és ezt a tudatalattid igy akarja feldolgozni,mert buntudatod van miatta. Az hogy ez az exed kepében jelenik meg az jelentheti azt is hogy ő volt az akit szerettel annyira hogy elgondolkoztasson, vagy pont hogy ő egy olyan ember az eletedben aki mindig rá tudott mutatni a "hibaidra" öszinten kimondta. De az is lehet(mivel nem tudjuk mit mond es cselekszik) hogy őt es a kapcsolatotokat mutatja. Ezt csak tetudhatod hogy megtortent vagy csak a te kepzeleted az egesz ami az alomban megjelenik.

2020. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!