Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Erőszak álomban mit jelent?

RaspberryAstronaut kérdése:

Erőszak álomban mit jelent?

Figyelt kérdés

Helló.

Tegnap azt álmodtam, hogy egy parkban fényes nappal megerőszakolt 2 pasas. Simán letepertek a földre, kiabálni se tudtam, mert az egyik befogta a számat. Annyira valóságosnak tűnt, hogy reggel még egy darabig vert a szívem is és nem tudtam hol vagyok. Szó szerint mintha éreztem volna ami történik az álomban. Mi volt ez? Nagyon ijesztő volt. Semmit nem találok álomkönyvbem vagy a neten, hogy mit is jelenthetne de lehet semmit de ilyet még nem álmodtam. És nem gondolkoztam egész nap ezen, meg nem voltak félelmeim akkor mégis hogyan? Más is álmodott hasonlót?



2020. ápr. 25. 02:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Belső félelmeid nyilvánulnak meg így. Tudat alatt nagyon félhetsz ettől, és most így jelentkezett.
2020. ápr. 25. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!