Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az alom?

Mit jelenthet ez az alom?

Figyelt kérdés
Roviden:lattam kez es lab nelkuli embereket es egy csatornaban voltam es ramtamadt de en nem en voltam hanem valaki mas. Es meg sok ilyen volt mas emberekkel es kez lab nelkuli emberekkel. Meg van egy vonatos dolog amit mar 2x almodtam vagy tobbszor hogy mennenk a vonathoz de a mellettem allo embert nem engedem at mert jon a vonat es nem akarom hogy elusse, es mindig megallitom mert akkor indul mikor jon a vonat. Ez is olyan fura. Meg egy osztalytarsam is benne volt es kerdezte az egyik tanarunk hogy meg mindig szereted ot ugye es igent mondtam es o is mondta hogy ot ki ne szeretne de ezt szerintem tudom miert volt. Köszönöm elore is a valaszokaat es bocsanat a helyesirasert.

2020. ápr. 25. 04:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Csatorna: szétfoszló remények. Vonat: tervek előrehaladása.
2020. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonoom szepen!!
2020. máj. 16. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!