Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, hogy folyton...

Mit jelenthet, hogy folyton házakkal álmodom?

Figyelt kérdés
Mindenféle különböző, de nagyon érdekes házakkal. Valamikor csak kívülről látom, de folyton be akarok jutni, néha tudom irányítani az álmaim, akkor be tudok menni és belülről is mind olyan fura, mindig más. Valamelyik régies és tele van lépcsőkkel, volt barokkos stílusú, volt ijesztő, romos, modern, vannak amikben rejtett szobák vannak... Egy két ház évente visszatér az álmaimban. Ami fix, hogy mindig nagyon kíváncsi vagyok hogy hogyan néznek ki belülről és eléggé morcosan ébredek ha nem sikerül bejutnom. És miért tudom tudatosan irányítani néha, hogy mit csináljak?
2020. ápr. 30. 21:55
 1/7 anonim válasza:
Sajátot akarsz esetleg?
2020. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hiányzik a biztonságérzeted.
2020. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy építészmérnök veszett el benned...
2020. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hajléktalan leszel...
2020. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudat alatt építész szeretnél lenni.
2020. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kicsi gyerekkorom óta álmodok házakkal. Van egy ami mindig felbukkan. Régies, nagyon nagy, kopott sárga, egy tó felszínén van az erdőben. És csak a tetején lehet bemenni egy ablakon. Szerettem volna építész és lakberendező lenni gyerekként ez igaz, de nagyon nem ment a matek, fizika és találtam olyan szakmát amit nagyon szeretek csinálni. Saját házam is van már amit szeretek, nem vágyom másikra.

31/N

2020. máj. 1. 11:21
 7/7 anonim ***** válasza:

A ház egy ismert és megfejtett szimbólum.

A ház mindig az álmodót szimbolizálja.

A ház állapota a te állapotodról mesél.

2020. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!