Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy fiúval álmodtam, ez mit...

Egy fiúval álmodtam, ez mit jelent? Fura körülmények voltak.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van álmos könyvem, de abban nem írt semmit róla, de a többit megnéztem mit jelent.

Úgy kezdődött, hogy rossz idő volt, már majdnem esett az eső, mikor én az utcán voltam, és megtámadott egy kutya. Habzott a szája is és kergetett. Felmásztam egy kerítésre, a kerítés szélén pedig egy sárga macska volt aki keservesen nyávogott. A házban, amelyiknek a kerítésére felugrottam, a fiú lakott, és kijött a hangzavarra. Aztán másbap egy házibulibam találkoztam a fiúval és beszéltünk is. Aztán sokat ugrottunk az időben és végül valami más helyre kerültünk ahol sok volt az ember de senkit nem ismertem, ott viszont már szinte együtt voltunk a fiúval. A nevére is emlékszem, viszont nincs olyan ismerősöm, akit így hívnának, és nem hasonlított egy fiú barátomra sem. Nem tetszik már jó ideje senki, így nem értettem a dolgot. Van valami tippetek esetleg? :)))



2020. máj. 1. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogsz találkozni majd egy sráccal nem sokára aki kisegít egy váratlan helyzetből és akkor jössz rá, hogy ő az igazi. Azonban neki már lesz barátnője. A sárga macska jelenti az irigységet (hét fő bűn egyike).

Kérdés, hogy felismered e majd az illetőt és készen állsz küzdeni érte. Ha igen akkor boldog életetek lehet.

2020. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Wow ez nagyon érdekes. Köszi!

További hozzászólásokat várok még :)))

2020. máj. 1. 10:27
 3/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Az, hogy fiúkkal álmodsz, csak egyet jelenthet...
2020. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utánanéztél, hogy létezik e?
2020. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, de nem találtam ilyen személyt facebookon sem. Viszont egy konkrét személy volt, minden külső és belső tulajdonságát ismertem, a hangját is hallottam, és nagyon valószerű volt. Olyan volt, tudjátok, mint amikor nem tudod eldönteni, hogy ez most álom vagy tényleg megtörténik.
2020. máj. 1. 13:50
 6/8 anonim ***** válasza:

á, ismerős érzés. De attól független még lehet, hogy létezik. (vagy nem)

ha lehet rajzold le, vagy írd le a jellemzőit, mert az ilyen (nekem legalábbis) fakulhat.

2020. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, én vagyok az
2020. máj. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Rosszra(idő) fordult az életed(utcán voltam), már majdnem sírtál is(..esett az eső). Mert nem bírod(megtámadott) a hűséget(egy kutya), amit agresszívan(habzott) beléd magyaráztak(szája) és követelnek(kergetett) rajtad. Szeretnél valakit aki megért(felmásztam egy kerítésre) az sem számít ha kihasználnak, megerőszakolnak(sárga macska) úgyis vágysz a szexre(keservesen nyávogott). Tehát szeretnéd, ha egy fiú érdeklődne irántad(..fiú..kijött). A fiúval úgy képzeled(másnap) hogy lazán, közvetlenül találkoznál vele(házibuliban) és ismerkednétek(beszélgettünk). Majd(ugrottunk az időben) mint sokan mások(sok volt az ember) összejönnétek egymással(együtt voltunk a fiúval).

A név a párod valamilyen tulajdonságára utal.

2020. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!