Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy működnek az álmok? Hogy...

Hogy működnek az álmok? Hogy álmodhattam vele?

Figyelt kérdés

Az exemmel álmodtam akivel 2 éve szakítottunk, mert elköltöztek a családjával Magyarországról. Elég sokáig tartott ezt feldolgoznom, hogy ezért lesz vége és mai napig nem bírtam teljesen elfelejteni, de már 1 éve új barátnőm van és azóta nem is láttam, nem is beszéltem a régivel sőt még gondolni se gondoltam rá.

Erre most vele volt egy nagyon hosszú romantikus álmom ami nagyon valóságosnak is tünt. Mikor felébredtem tisztán emlékeztem az egész álomra (még most is) és nagyon fura és rossz, de egyben nagyon jó érzés volt az álomra gondolni, szinte sírva fakadtam.

100% hogy nem láttam már 1 éve se élőben se interneten és szóba se került.



2020. máj. 5. 20:22
 1/4 anonim válasza:
100%
Az álmok tudatalattin működnek.
2020. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az álmok a tudatalattid tiszta, kontroll és tudatottság nélküli kivetülései. Leírtad miért álmodtál vele... "a mai napig sem bírtam teljesen elfelejteni" amíg ez így lesz, nem engeded el, addig újra és újra vissza fog térni. Még kötődsz hozzá érzelmileg.

Ideje lenne lezárnod a múltat! Nem foglalkozni vele, szép volt, jó volt, de a múlt része. Minél több időt töltesz a múltban annál több időt rabolsz el a jelenedtől és a jövődtől! A mostani kapcsolatod sem lesz teljes, boldog ha a múltban élsz.

2020. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Bezzeg én csak egy nyers hússal álmodtam amit elloptak a kutyák.
2020. máj. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy ez nem egy lezárt ügy.

Tudatalatti kép és videótár az amit álmodunk. Szóval "ott lapul" még a tudatalattidba.

2020. máj. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!