Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezeket mostanában?

Miért álmodom ezeket mostanában?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz és lehet értelmetlen is, de próbálom a maximumot kihozni magamból..


Szóval mostanában (fixen több mint egy hónapja) olyanokat álmodom, hogy egy kisebb csoporttal akik a barátaim (pedig nem is szoktam ismerni a háromnegyedét) és egy "vezetővel" aki meg ilyen idősebb tanár féle. Mindig egy étterembe megyünk, ami nem puccos de szép nagyon és direkt úgy vannak az asztalok, hogy több ember tudjon leülni egy helyre. Nos mielőtt bemegyünk az étterembe, mondom a vezetőnek, hogy pisilnem kell. Ő meg megmutatja nekem azt, hogy ott tudok pisilni, ahol eszek. (Na ez a vissza térő pont az álmomba ->) Ahol ülök az asztalnál, ott kell pisilnem, mindenki előtt, úgy hogy mindenki lát, mindenki eszik és közben én is. Szoktak lenni mindig gombok az asztalokon amik segítenek át alakítani wc-é a helyet.

Sose pisilek az álmomban, mert hiába tudatosul bennem hogy ez egy álom, akkor se teszem.


A másik fajta álmom, az olyan hogy helikopterrel bele kell ugornom a tenger vagy óceán közepébe és úsznom kell egy kicsit és jönnek értem csónakkal és kihúznak a vízből. Reggel meg úgy kelek fel hogy elfáradtak a karjaim, mintha tényleg úsztam volna. Mellesleg amikor álmodom, érzek mindent, a zuhanást, a vizet, mindent. Mintha nem álom lenne.


Válaszokat előre is köszönöm.. kérlek ha a válaszoddal nem jutok előrébb akkor ne pazarold az idődet mert a kötekedéseket always figyelmen kívül hagyom.

19l

hasznos válaszolóknak menni fog a zöld pacsi :D



2020. máj. 6. 12:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Amint elküldtem a kérdést, realizálódott bennem hogy ezek az álmok általában egymást szokták követni. PL felkelek hajnali kettőkor, az egyikkel majd vissza alszom és álmodom a másikat. És a mély vizektől félek nagyon, meg magától a nagy terektől. Mindentől félek aminek köze van az óceánokhoz, mert egyszerűen rosszul érzem magam már akkor ha a nagy vizekre gondolok
2020. máj. 6. 12:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

A ,, barátaid” az álmodban azért jelennek meg , mert az életed során találkozták már velük valahol. Pl.: random ember az utcán

A kinézetük belement a tudat alattidba , és álmodban kivetíted. A helikopteres dolog meg a félelmedet mutatja , hogy mennyire félsz a víztől. Amúgy tényleg nagyon valóságosak az álmok és lehetetlen megfejteni őket :((((

18/l

2020. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lelki harcot(kisebb csoporttal) jelent számodra társaságban(nem..ismerni..), mikor kötöttségek vannak(egy vezetővel) és komolyan kell viselkedni(idősebb tanárféle). Tehát nyilvános helyen(étterembe megyünk) átlagos esetben(nem puccos), elfogadó környezetben(szép nagyon), ahol sokan vannak, nagy a társaság(úgy vannak..egy helyre). Nos már előre félsz(mielőtt bemegyünk az étterembe), hogy zavarban leszel(mondom a vezetőnek, hogy pisilnem kell). Pedig van lehetőséged a megoldásra(ő..ahol eszek). Ott kell mindenki előtt megküzdened a pánikoddal, szexuális késztetéseiddel(ahol ülök..ott kell pisilnem..mindenki eszik és én is). Van lehetőséged a döntésre(gombok az asztalokon), hogy különvonulj(átalakítani WC-vé a helyet). De nem mersz ki kéredzkedni(sose pisilek..).
2020. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A jó kapcsolat(helikopterről) velejárója, hogy be kell vállalnod(bele kell ugornom) nagy feladatot(tenger v. óceán) direktben(közepébe). Ami egy kis szórakoztatás(úsznom kell egy kicsit), utána segítenek a barátok(jönnek értem csónakkal és kihúznak a vízből).
2020. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!