Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az alom mit jelent?

Ez az alom mit jelent?

Figyelt kérdés
Az osztallyal egy nagyon luxus fekete-piros falu hotelbe mentunk, szerintem 3 emelettel. Egy mocsaras videken volt, es mikor bementunk mindenki kapott egy kulon szobat. Volt meg rajtunk kivul egy dagadt kinai szemuveges gyerek, talan velunk egykoru. Olyan volt a hotel mint a vagyak szigete, amit kivantal, kertel megtortent. Na most 50 en voltunk a hotelba (pedig az osztaly csak 27 fős) es minden embert szep lassan kinyirtak es minden 8 as szamra (48, 38, 28...) vegzodo ember azt hiszem eloszor kedveskedtek vele utana kinyirtak. Amikor a 38.embert meg akartak olni en felmentem a lany osztalytarsam szobajaba (aki mellesleg regebben tetszett de nem lett semmi) o bent ult a furdokadba egy rozsaszin kontosbe es kibontott hajjal (o sose szereti ugy hordani, mindig be van csurizva). Szoval bementem es beleneztem a tukorbe, megigazitottam a hajam mert valamiert vizes volt, aztan mondtam ennek a bizonyos oszt. tarsnak hogy nincs e egy sminkesed (igen sminkesed nem fodraszod) o pedig behivott egy kinai/japan nocit (aki rohadt jol nezett ki) es elkezdtem vele beszelgetni. Amikor ratette a kezet a furdokadra atvaltozott aggya es ott fekudt az oszt. tars meg mindig rozsaszin kontosbe es en es a noci pedig reszeltunk konkretan az csajszi mellett. Tudom hogy hulye alom de esetleg van valami jelentese is?
2020. máj. 10. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Semmit
2020. máj. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolai életed(osztállyal mentünk) magányossá, személytelenné vált(hotelbe), ami kényelmes(nagyon luxus), nehéz(fekete-), veszélyes(piros falú), interneten alapul(3) a siker, tudás(emelet). Könnyű a bukás lehetősége(mocsaras vidéken volt), mert a társakkal külön vagytok egymástól(mindenki kapott egy külön szobát). Érzelem mentességről, csak a munkára való koncentrálásról(kínai), a bölcsességről(dagadt), a tanulásról(szemüveges) szól az életed. Az internet gyakran elterelte a figyelmed(..mint a vágyak szigete) kattingatással lehetőséged volt önmagad adni(50). Aki elkalandozott a tananyagról(8) azzal előbb segítőkészek voltak(kedveskedtek vele), majd megbuktatták(kinyírták). Nem számítottak a kifogások(4 magány,3 unalom,2 egyéb teendők..->48,38,28..). Facebookoztál egy lány osztálytársaddal(-felmentem szobájába), mikor tudtad hogy tanulnia kell(38. ember), mert gyengén áll(38->3+8=11) és meg akarják buktatni(meg akarták ölni). Őt csak a vágyai érdekelték(bent ült a fürdőkádban) nem érdekelte semmi más(rózsaszín köntösben) csak lazán(kibontott hajjal). Érezted(belenéztem a tükörbe), hogy vonz szexuálisan(vizes volt a hajam) és azért teszed(megigazítottam..a hajam). Kérdezted nem mutatná-e a bájait(..nincs-e egy sminkesed) ő megtette(behívott..egy nőcit), olyan volt mint egy hivatásos(kínai/japán). Tetszett(..jól nézett ki), nézegetted(elkezdtem vele beszélgetni). A szexre terelte a témát(kezét a fürdőkádra átváltozott ággyá) és kiverted a lány látványára(én és a nőci pedig reszeltünk a csajszi mellett).
2020. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!