Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Volt egy álmom pár napja, annyira emlékszem, hogy bujkáltam benne a pasi elől, akibe régebben szerelmes voltam. Ismerősöm szerint azt jelenti, hogy még mindig szeretem, de az érzés elől akarok "elbújni". Remélem sikerült érthetően fogalmaznom :) ha valaki ért ehhez, kérlek segítsen, hogy mit jelenthet. Előre is köszi 💛

2020. máj. 11. 23:09
 1/5 anonim válasza:
42%
Először is, az álmokhoz elgé nehéz érteni, mivel nincsen kettő ugyanolyan álom, viszont valószínűleg az ismerősödnek van igaza a dologban.
2020. máj. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vérfarkas, vagy vérvegán, azért bújkálsz előle.
2020. máj. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hopeful2 válasza:
Talán félsz hogy újra belé szeretsz. De az álomnak nincs jelentése, fontossága. Egy összevágott képet kapsz ami vagy aznap ért, vagy már régebben csak nem emlékszel rá. ne pazarold ilyen dolgok aggódásán az idődet.
2020. máj. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ohh, én ezen nem aggódok, sajnos van éppen elég dolgom ezen kívül. Csak érdekelt, hogy vajon van e jelentősége
2020. máj. 12. 02:44
 5/5 anonim válasza:
Ha szeretnéd nem bujkálnál előle.
2020. máj. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!