Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem álmodok, miért van ez?

Nem álmodok, miért van ez?

Figyelt kérdés

Nem álomfejtés, de nem tudom, milyen kategória lenne a legjobb.

Már elég sok ideje nem álmodok egyáltalán. Most emlékeztem vissza, hogy kiskoromban mennyit álmodtam, meg milyen szépeket. Mondjuk rossz álmok is voltak. Szeretnék újra álmodni.

Szóval az lenne a fő kérdésem, hogy, hogy befolyásoljam ezt? Vannak valami taktikák, hogy álmodjak? Mondjuk valami zenét hallgatni elalvás előtt vagy nem tudom, bármi.

És, ha már ebben a kategóriában vagyok, azt szeretném kérdezni, hogy az mit jelenthet, hogy kiskoromban állandóan azt álmodtam, hogy repülök? Először nehéz volt felemelkedni a földről, sokat kellett próbálkozni, azt hiszem minden felemelkedésnél nehéz volt, utána pedig már nagyon könnyű volt. Azt hiszem, csak el kellett engednem magam, hogy feljebb menjek. És ezek az álmok összemosódtak a valósággal. Vagyis, hogy én ezekről nem tudtam, hogy álmok. Mondjuk olyanra nem emlékszem, hogy valóságban akartam volna repülni és nem sikerült. Szóval akkor csak álmomban gondoltam erre, de akkor tényleg szinte mindig ezt álmodtam és azt hittem, hogy az a valóság.

Valaki azt mondta, hogy az is tudatos álmodás, ha tudom irányítani, hogy mit csinálok, például merre repülök ilyen álmoknál, ilyesmi. És utána gondolkoztam el, hogy volt velem olyan, hogy gondolkoztam az álmomban és utána arra gondoltam, hogy ha gondolkozok, akkor ez nem is álom, és felkeltem. Ez tudatos álmodás volt?

Köszönöm szépen, hogy végigolvastad, és ha válaszolsz valamelyik kérdésemre!



2020. máj. 22. 21:59
 1/4 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Mindennap álmodsz 2-3-szor, itt azzal van a probléma nem emlékszel rá. Én is csak akkor tudom felidézni ha közvetlen álmodás után ébredek fel, mondjuk mert rémálmodtam.
2020. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hosszú ideig stressznek voltam kitéve, súlyos beteg rokon ápolásával, éjjel sem lehetett aludni mellette, csak szakaszosan, a teljes kimerültség miatt két évig nem álmodtam.
2020. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Örűjjé neki hogy nem álmocc semit.



Üdv.: 404 Error

2020. aug. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kispista István ***** válasza:
Mindenki álmodik.Ha azt szeretnéd,hogy emlékezz az álmaidra,vess be egy nagyon egyszerű technikát.Döntsd el,hogy ma éjszaka emlékezni akarok az álmaimra,és emlékezni is fogok az álmaimra,mert ez az én akaratom. Elalvás előtt ezt mondogasd,mint egy mantrát.Reggel felébredve írd le az álmodat,mert hamar elfelejted.Cselekmény,érzés,szín,mozgás iránya.21 nap gyakorlás után ez automatikussá válik.
2021. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!