Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Mar sokadjára álmodom azt hogy egy erdőbe megyek és tudom hogy hova akarok eljutni. Mert álmomban ismerem ezt a helyet anyamekkal voltunk már itt. Arra emlékszem hogy erdős hely és a végén van egy nagyon meredek rész ahol egy temető van. Meg gondolkoztam is álmomban hogy miért kell ide temető hogyan jön el ide ilyen messzire és meredekre bárki aki megakarja látogatni az elhunyt rokonát. És amikor felkelek ismerős a hely. De valójában nem jártam itt. És már sokadjára jelenik meg de ez ma tudatosult bennem igazán. Ez mit jelenthet? Nagyon valóságos, anyamnak álmomban elis meséltem hogy melyik ez a hely és hogy merre is kell menni hogy oda jussak? Itt persze már nem az erdőben voltunk. Hát ez fura leírás de nentudom jobban megfogalmazni sajnos 🤭

#erdő #álom #jelentés #Ismerős hely
2020. máj. 28. 00:21
 1/4 anonim válasza:
67%

Erdovel almodni: erdő, ha zöld, és a nagy fáknak ágaitól oly sűrű, hogy nehezen járhatni el benne: méltóságot jegyez, de nem kedved szerint valót.


Temetovel almodni: (vagyis benne jarni) vigasz


nemtudom, hogy ez segitett-e... pontosan nem tudom mit jelenthet az almod, de a kis reszletek, amik benne vannak ezt jelentik. Krudy Gyula- Almoskonyvebol masoltam:)

2020. máj. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem az álmok nem jelentenek semmit. Az alábbi videóban azt magyarázza a csávó, hogy alvás közben az agy öntudatlan része, feldolgozza/rendezi az emlékeket meg a téged ért ingereket, ezért az agyban elektromos jelek jönnek létre, amiket az agy öntudatos része nem tud értelmezni, így létrehoz egy (vagy több) álmot.

https://www.youtube.com/watch?v=7GGzc3x9WJU

Az első válaszolónak mondom, hogy Krúdy Gyula író volt, nem biológus vagy agysebész.

2020. máj. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek, magát hogy erdő temető azt énis elolvastam de igazából nem igazán ez a része érdekel hanem hogy miért érzem hogy ismerem ezt a helyet és miért akarom annyira megtalalni a valóságban. Nemtudom eldönteni hogy tényleg létezik e tök fura 😅
2020. máj. 28. 08:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudatosan(álmomban ismerem ezt a helyet), mert anyádék is tudják(voltunk már itt), hogy tudatalatt(erdős hely) végül is(végén) az a nagy célod (nagyon meredek rész), hogy szeretnél boldogan, kiegyensúlyozottan élni(egy temető van).
2020. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!