Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt hogyan érhetem el ?

Homlokpuszii kérdése:

Ezt hogyan érhetem el ?

Figyelt kérdés
Sokszor volt hasonló érzésem az álmaimban. Mindig olyasmi érzésem volt hogy tudom azt hogy álmodom, viszont elvileg a tudatos álmodás hosszú ideig tart. Néha nekem is kicsit hosszas, de ez már maga a tudatos álmodás szerintetek ? Mert ha ez igen is az lenne, akkor hogyan hozhatom elő újra ?

2020. máj. 28. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudatos álom, ha tudod, hogy álmodsz. Álmodban hogy méred az időt, hogy meddig tart? :) Gyakorolj. Neten vannak fent módszerek amikkel lehet. Egyre jobban fog menni.
2020. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2/1. igazából nem mérem, érzékelni szoktam h valamikor túl sokat álmodom, és most nem arra értem hogy sokra emlékszem az álmomból, mert ott vagyok az álmomban, pont akkor történik meg minden, tehát nem egy emlék marad amit egyszer már átéltem, hanem az pont olyan mint a valóság. És plusz mindegyik ilyen fajta álmom belsőnézetes, tehát olyan mintha ott lennék. Köszi a jó tanácsokat :*
2020. máj. 28. 15:06
 3/10 A kérdező kommentje:
1/3. lol, elírtam :P
2020. máj. 28. 15:07
 4/10 anonim ***** válasza:
A tudatos álomban tudod, nem csak érzed. Nekem is volt sok féltudatos álom, de ezek nem hasonlíthatóak a tudatos álomra. Az olyan mint egy felébredés. A féltudatos álomnál nincs ez a feleszmélés érzés, se az utána történő abszolút tudatosság.
2020. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Huh. Nem értem az utolsó mit ír. Tudatos álom, ha tudod, hogy álmodsz. Ennyi. Ezt hívják annak. Aztán ebből.kiindulva lehet elérni más dolgokat. Pl. formálni az álmot, mint a Eredetben kb.
2020. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Vixen. Valamiért azért én is kételkettem abban hogy ez a tudatos álmodás lenne :D
2020. máj. 28. 15:17
 7/10 A kérdező kommentje:
6/6. Én is próbálkoztam már hasonlóval, pl: én már elképzeltem az álmomban hogy repülni szeretnék, és felemelkedtem, de nehéz volt repülni, ezért is vagyok elbizonytalanodva leginkább.
2020. máj. 28. 15:20
 8/10 A kérdező kommentje:
8/6. nehezkes :/
2020. máj. 28. 15:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a nőket hajkurászom,elég gátlástalanúl,ahhoz képest,hogy feleségem van,viszont mivel tudom,hogy állmodom ezért megteszem amit szeretnék velük.
2020. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az durva, nekem is voltak régebben hasonló perverz álmaim ':D
2020. máj. 28. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!