Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges hogy amit én...

Lehetséges hogy amit én álmodok egy másik emberrel azt ő is (amit lentebb írok kérlek olvasd el fontos)?

Figyelt kérdés

Az álmomban egy kedves ismerősömmel voltam egy játszótéren,egy erdő középen akivel 3 éve nem beszélek ( mostanában sokat álmodok vele,olyan érzésem van mintha ő is talán de nem tudom, nem beszélünk). Azt mondtam neki hogy tudom hogy ez csak egy álom de tudja ,hogy hiányzik hogy barátkozzunk és kértem őt hogy amikor felébred ne higyje azt hogy egy hülye álom, mert így ez így van, Hiányzik.

És ez a valóságban is így van. Lehetseges hogy ő is benne volt ebben aaz alomban ugyan olyan tudatosan mint én?



2020. máj. 28. 19:06
A kérdező szavazást indított:
Lehetséges,tudatosan benne lehetett ő is
Igen
nem,ilyen nem létezik!
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem létezhet ilyen, de ez nem jelenti azt, hogy ebben az esetben feltétlenül erről lett volna szó. Annak elképesztően kicsi az esélye.
2020. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, de jó lenne.
2020. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Közös álmok léteznek. Úgy tűnik, nem is olyan ritkák. De mivel sok ember nem beszéli meg az álmát azzal, akiről álmodott, így az ilyen álmok zöme rejtve marad.
2020. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bánki Tomi ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!


Miért nem kérdezed meg tőle? Mi csak tippelni tudunk, de ő tudja biztosan. Neked is az lenne a legjobb, ha tudnád biztosan, nem? tudom, hogy félsz, de jobb a bizonytalanság?


Legyen szép a napod!

2020. jún. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg tőle, ha van elérhetőséged és nem haraggal váltatok el, vagy nem bántottad meg, tehát szimplán csak kevesebb időtök volt tanulói kötelezettségetek vagy munka mellett találkozni.
2020. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bánki Tomi ***** válasza:

Sziasztok!


Még, ha haraggal váltak is el, akkor sem biztos, hogy évek múlva is haragudnak egymásra. Nekem is sok-sok év kellett, amíg megtanultam belátni és bocsánatot kérni, ha valakit megbántottam. De még, ha a kérdező bántotta is meg, hosszú idő után enyhülnek az érzések. Amúgy is az álom...

2020. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem valószínű
2020. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!