Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
A régi általános iskolába voltam, ahová először jártam. Egy férfi üldözött, akinek valamilyen elektromos "szupereje" volt. Aztán ez a férfi hirtelen eltűnt anélkül, hogy nekem bármiféle bántódásom esett volna, de még mindig az iskolába voltam. A padon ültem és olvastam, amikor egy göndör hajú fiú az ölembe hajtotta a fejét, de az arcát nem láttam. Megsimogattam a haját aztán a kezét. A kezét tovább simogattam, talán kicsit erősebben is, mint a haját, így elhúzta a kezét és felébredtem.

2020. máj. 28. 23:21
 1/4 anonim válasza:

Akár egy ember, egy állat vagy egy jármű elől menekülsz, az álom jelentése ugyanaz: a való életben valószínűleg régóta kerülsz, vagy halogatsz egy kellemetlen találkozást vagy eseményt. Tudod, hogy túl kéne rajta lenned, mégsem teszed meg.


Az üldözős álmok utalhatnak egy valós konfliktusra is a magánéletedben vagy a munkahelyeden.


SIMOGATÁS - Mulasztás, amit a közvetlen környezetedben követsz el; szerelmi simogatás: önmagáért beszél: régi házasságban, partnerkapcsolatban: enyhe elhanyagoltság-érzés; friss szerelemben: feloldódási igyekezet.

2020. máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha valaki azt álmodja, hogy újra iskolába jár, az gyerekkorában szerzett negatív élményekre utal, melyeket azóta sem sikerült feldolgozni. Azt is jelentheti, hogy Ön fél a képességeitől és mindattól, amit elért. Ha a való életben jelenleg is iskolába jár (középiskolába vagy főiskolára/egyetemre), akkor az álmok csupán mindennapjait tükrözik vissza.
2020. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régen azt tanították(iskolában voltam), hogy tartózkodni kell(üldözött) a férfiaktól, mert megbabonáznak(elektromos szuper ereje volt). Aztán nem foglalkoztál vele(hirtelen eltűnt), téged nem zavartak a férfiak(bármiféle bántódásom esett volna). De még mindig ugyan azt tanították(az iskolában voltam). Ezt nem értetted(a padon ültem), ezért gondolkoztál(olvastam). Például ha lenne egy fiú, aki titokban szeret(göndör hajú) és ezt el akarja fogadtatni veled(ölembe hajtotta a fejét). Akkor te ezt díjazni fogod(megsimogattam a haját), aztán biztatod hogy folytassa(- a kezét). Biztatni fogod, hogy legyen őszinte(kezét tovább simogattam). Talán jelzed, hogy ez neked is fontos(kicsit erősebben is), így ráijesztve(elhúzta a kezét).
2020. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. máj. 31. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!