Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mindig a halott...

Miért álmodok mindig a halott apámmal?

Figyelt kérdés

2015-ben halt meg, alkoholista volt, agresszív semmirekellő alak.

Valamilyen szinten megkönnyebbülés volt, hogy távozott és békén hagy minket.

Mielőtt meghalt, még úgymond "megbocsájtottam" neki mindent a halálos ágyán.

Nem voltam ott a temetésen, csak a haldoklására mentem haza, hogy még utoljára beszéljek vele, mivel külföldön élek. Amint elutaztam vissza, másnap meg is halt.

Már elengedtem őt, nem érdekel, nem foglalkozok vele, nem haragszom rá, próbálok csak a szépre emlékezni.


Folyamatos visszatérő álom, hogy apámat ugyan eltemették, de élve, és valahogy mindig kimászik a sírból, visszajön az életünkbe és zaklat minket ahogy azelőtt is tette.

Egyik álmomban sem pozitív szereplő, mindig bántani próbál. És ezek nagyon valósnak tűnő, nyomasztó álmok. Nem az a fajta álom, amikor tudom, h csak álmodok.



2020. jún. 2. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Lezáratlan dolgod van vele. Gondold át a dolgokat, engedd el valóban a sérelmeid, mert ez arra hívja fel a figyelmet.
2020. jún. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!