Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Beteg/halott vagyok a képeken?

Beteg/halott vagyok a képeken?

Figyelt kérdés

Érdekes álmom volt minap. A konyhában vagyok anyummal és csinálunk valamit. A nappaliban bekapcsolódik a tévé, amit furának találok, hiszen rajtunk kívül nincs más a házban. Kinézek a konyhaajtón és látom, hogy a tévé előtt egy öreg bácsi ül a fotelban. Felém néz, mosolyog és rájövök, hogy a dédim. Anyutól kérdezem, hogy ez mégis hogyan lehetséges, aki odarohan hozzám a kezében képekkel. A képeken én vagyok egy ágyon pizsamában, véznán, betegesen, valahol lélegeztetőgépen is, mintha súlyos beteg lennék és tudatosul bennem, hogy meghaltam ebben a betegségben és a túlvilágon lehetek.

Ez mit jelenthet?



2020. jún. 16. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
eső lesz
2020. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez nagyon érdekes. Sajnálom, hogy nem jött még rá értelmes válasz. Engem is érdekelne a jelentése.
2020. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem tudom, hogy figyeled-e még a válaszokat, de leírom. A facebookon van egy csoport, Különös történetek a neve. Sok ilyem téma felmerül ott, vannak hozzáértők is. Ha tényleg érdekel, csatlakozz :). Nem tagokat akarok szerezni, én magam pár hónapja csatlakoztam és eddig csak olvastam a történeteket, de neked lehet, hogy tudnak segíteni :).

Remélem azóta is minden rendben Veled :).

2020. szept. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azóta sok eső volt, de szerintem mostanában nem álmodik ilyet. Egyébként az álmoskönyv szerint halottal álmodni azt jelenti, hogy eső lesz. Így tehát az 1. válasz nagyon is releváns.
2020. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!