Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Állandóan olyan személlyel...

Állandóan olyan személlyel álmodom akihez már nem akarom h közöm legyen?

Figyelt kérdés
Kb 7 éve láttam utoljára az illetőt, bnők voltunk. Nagyon zavaró hogy kb 3 naponta bennd van az álmaimban és ez tart már egy éve.
2020. jún. 21. 07:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Aki ért hozzá válaszoljon már valami okosat ne csak a kérdést olvassa!
2020. jún. 21. 12:18
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért hiányzik. Nem tudtad lezárni a vele való kapcsolatot. Dolgod van még vele.Ha inkorrekt volt veled esetleg nem tudsz megbocsájtani neki. Nekem egy régi ismerősöm szokott felbukkanni álmomban. Úgy 20 éve nincs hozzá közöm, nem is tudok róla semmit. Ő volt az első aki iránt szerelmet éreztem. Sajnos neki nem voltam elég jó. Talonban tartott elég sokáig. Nem volt velem de azt megakadályozta, hogy esetleg más barátom legyen. Gondolom esetemben a meg nem bocsájtás, persze tudom, hogy ehhez leginkább az én butaságom, naivitásom kellett.
2020. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vannak még lezáratlan megbeszélni valóitok.
2020. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!