Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet a vonat az...

Mit jelenthet a vonat az álmomban?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a Szerelmemmel és az egyik barátjával vártunk egy vonatra. Az állomásra már megérkezett a vonat. Én mondtam nekik, hogy gyorsan fussunk, hogy elérjük, de ők nem vették annyira komolyan azt, hogy el kéne érni a vonatot. Én figyelmen kívül hagytam oket, és már-már az álmomban ösztönösen futottam a vonat után. Nem tudom, hogy az számít valamit, de hajnal volt. Végül az utolsó pillanatban sikerült elérnem a vonatot, de a szerelmem és a haverja nélkül. Mikor felszálltam a vonatra kellemetlenül éreztem magamat, mert teljesen zsúfolva volt a vonat. Ami számomra érdekes volt, hogy leginkább kisbabákkal volt tele a szüleikkel. Ezután pedig felébredtem. Soha életemben nem elemeztem az álmaimat, ha valamit sikerül belőle levonni és leírjatok nekem, azt megköszönném. 😊

#Vonat, álom #Utazás, tömeg, futás, hajnal #kisbaba, szerelem, barát, menekülés, #álomfejtés, elemzés, elme, kutatás, tudatalatti, ösztön
2020. jún. 22. 09:01
 1/1 anonim válasza:

Huha, ezt aztán érdekes álom :D

A vonat jelentheti azt, hogy egy új helyre készülsz menni, vagy hogy mész a megszokott utadon.

A babákkal kapcsolatos álmok egy saját, kevésbé fejlett oldalunkra utalhat, vagy egy olyan részünkre, ami még mindig érik és fejlődik. Azt is jelképezheti, hogy egy részünk el van hanyagolva, vagy táplálnunk, szeretnünk és elfogadnunk kell.

Remélem segítettem valamennyire :)

2020. jún. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!