Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vonat az álmokban?

Vonat az álmokban?

Figyelt kérdés
Szeretem elemezgetni az álmaimat és ez a motívum nagyon sokszor előjön benne, sőt szinte mindennap. Sosem sikerül elérni a vonatot. Volt, hogy rossz helyre vitt, volt, hogy nem tudtam megvenni a jegyet, nem járt a vonat, lekéstem, bármi amivel nem érem el. Sokszor társulnak a vonatos álmok drogokkal, főleg a kokainnal, múltkor például megettem egy mosó kapszulát de az álmomban a kokaint jelentette. Pedig nem drogozok. Remelem érthetően írtam le. Szerintetek ez mit jelenthet?

2020. jún. 23. 20:14
 1/7 anonim válasza:
76%
El fog ütni egy vonat. Lehet hogy három is. (Csak viccelek)
2020. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

vonat


Elkerülhetetlen dolog, stabil elhatározások. Vonaton utazni: kíváncsiság; vonatot lekésni: elszalasztasz egy esélyt, amely eléd tárult, félsz az ismeretlentõl. Vonatot vezetni: vita várható egy felettesünkkel.

2020. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

kábítószer


- Nem használod ki saját jó képességed. Feladataid megoldásában mindig a könnyebbik utat választod, még akkor is, ha tudod, hogy kis fáradsággal sokkal többet érhetnél el, nívósabb eredményre juthatnál; mindig „közbejön valami, ami miatt nem valósítod meg jó ötleteidet; halogatsz. Ha kábítószert adsz valakinek: saját gyengeségeidért másokat teszel felelõssé; ha injekcióban adod: vitáid során gyakran védekezel azzal, hogy „mások is . . .„-mások hibáinak hangoztatásával felmented magad. Ha álmodban egy embert kábítószeresnek vélsz, kábítószer hatása alatt állónak látod: félre akarsz vezetni valakit.

2020. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amikor utána olvastam én is hasonlókat találtam, de reméltem van másik jelentése is, mert ezek nagyon nem vallanak rám
2020. jún. 23. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Ma már végkép nincsen közös jelentése egyes szimbólumoknak.

Minden álmodban megjelenő dolgot, a te rendszeredben kell értelmezni.

2020. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vezetés a pokolba
2020. jún. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5ös, ez a legvalószínűbb
2020. jún. 25. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!