Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már 4 napja az exemmel álmodok...

Már 4 napja az exemmel álmodok. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Én szakítottam vele, kb 1 hónapja, azthittem már túlléptem rajta, de elkezdtem vele álmodni. Minden álmomban más történik, az elsőbe elvitt moziba és ki akart békülni, az utolsóba az egyik barátnőmmel volt együtt. Így, hogy vele álmodok kicsit elbizonytalanodtam, és mindig azon gondolkozom jól döntöttem e amikor szakítottam vele. Tudom róla, hogy ő valószínűleg szóba sem állna velem, ezért is érdekes ez az egész.

2020. jún. 25. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Megbántad a szakítást.Nem léptél túl rajta,hiányzik.
2020. jún. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
A tudatalattid akar üzenni valamit. Ez a kérdés még lezáratlan maradt benned, valószínűleg el kell gondolkodnod azon, hogy mit tanultál ebből a kapcsolatból és hálásak kell lenned érte (ennyivel is több ember leszel). Egy hónap nem túl hosszú idő, még próbálja feldolgozni az agyad a "veszteséget".
2020. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valahol legbelül még nem léptél túl rajta. De ez már a kérdésedből is látható.
2020. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!