Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vannak mostanában ilyen...

Miért vannak mostanában ilyen apokaliptikus álmaim?

Figyelt kérdés

Pl olyanokat álmodtam mostanában, hogy hatalmas viharok tomboltak, meg elkezdett csökkenni a Földön az oxigén és megfulladtunk.

Volt, hogy azt álmodtam, hogy kitört a harmadik világháború és jött a behívó, hogy besoroznak katonának.

Olyanokat is álmodtam, hogy felrobbant a gyár, vagy összedőlt a ház.

Ma meg azt álmodtam, hogy két barátommal bicikliztem (akiket amúgy nem ismerek az életben, nincsenek barátaim) és jött mögöttünk egy száguldó autó ami mindhármunkat elgázolt.



2020. jún. 28. 17:26
 1/2 anonim válasza:
Szerintem te látod a jövőt. Ijesztő vagy.
2020. jún. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aldiss ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert a médiából,ömlesztik felénk az ijesztőbbnél ijesztőbb híreket(vírus, felrobbantotta, soros, válság, tüntetés, megölte, ledöntötték, elütötte, könygáz, migráns...), mert az ijesztő hírek olvasottabbak. Megnyugtató és kedves dolgokról meg alig esik szó.


Szóval lehet, hogy az elméd még álmodban is ezen pörög.

2020. jún. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!