Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől vannak ezek az álmok?

Mitől vannak ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Furákat álmodok vagy lidércnyomásos álmokat, és akkor szokott előfordulni miután párom elmegy korán és egyedül visszaalszom.

Mindig fel szoktam rá kelni mielőtt megy és még aludni szoktam kicsit mert nekem még nagyon korán van.

Ma olyat álmodtam hogy felébredtem, ültem az ágyon és közben hallottam a szuszogásomat ahogy alszom még, kerestem az okát hogy valaki alszik mellettem vagy mi ekkor mintha rájöttem volna hogy nem is ébredtem fel, aztán próbáltam újból és sikerült, aztán a szellemem vagy mi lehetett ott. Ült az ágyon olyan árnyékszerű valami, fel akartam kapcsolni a kislámpát mellettem ami nem működött, és mondta hogy nem fogsz felkelni, és valamiről beszélgettem vele amire nem emlékszem. Aztán egyre csak halkabban hallottam a saját szuszogásom és lassan felébredtem de már tényleg.

Mindig ehhez hasonló történeteket álmodok olyan kellemetlen, álmomban tudom hogy alszom csak nem hiszem el, irányítani nem tudom, aztán van hogy megijedek és akkor ilyen hülyeségek történnek mint amit leírtam. Mindennapos dolog majdnem ha egyedül alszok vissza, csak mindig máshogy történik, és mindig több álomból kelek fel egymás után mire végre felkelek. Annyira kellemetlen lehangoló hangulatúak.



2020. júl. 15. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg későn vacsiztál?
2020. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Fél 2kor aludtunk kb de előtte ettem keveset hogy ne legyek éhes.

Ilyenek akkor is vannak ha nem ennék későn. Lényeg az hogy mindig küzdök az álmomban az ébredéssel és sosem kelek fel igazából.

2020. júl. 15. 12:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Próbáld ki azt, hogy este 11-kor lefekszel aludni és nem nézel tévét egy hétig. Hallgass meditációs zenéket amik ellazítanak, próbáld kiüríteni a gondolataid, tudatosan. Szerintem túlhúztad magad, rádférne némi rendszeresség (alvás,evés, pihenés)...

2020. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát rendszeresség lehet nem ártana. Szerencsére nincs tv-m :D
2020. júl. 16. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!