Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában nagyon sokszor...

Mostanában nagyon sokszor álmodom régről ismert pasikkal?

Figyelt kérdés

Férjnél vagyok két éve, de az utóbbi időben egyre többször álmodom azt, hogy találkozok valakivel (olyanokkal, akiket középiskolából ismerek, vagy pár éve ismertem meg) és romantikus szálak alakulnak ki köztünk. Érzem azt, hogy vonzódok hozzá, és ez nagyon felemelő érzés álmomban. De közben tudatában vagyok annak, hogy már férjnél vagyok, és ezt nekem nem lehet csinálni. De mégis sokszor belemegyek a játékba.

Mit jelenthet ez? Mert már nagyon érdekelne, mert kb hetente álmodok hasonlót.


2010. aug. 3. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a közmondás is mondja, éhes disznó makkal álmodik. Vagy inkább éhes makkal disznókat álmodsz?
2010. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:) naa...

De most komolyan, valakinek van valami ötlete?

2010. aug. 3. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is voltak ilyen álmaim!

erre azt mondták hogy tudat alatt leragadtam azon a ponton és a mostani állapotomhoz tudatilag nem vagyok "felnőve+

2010. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hű, ez érdekes
2010. aug. 8. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!