Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet a következő álom?

Kulkaraa kérdése:

Mit jelenthet a következő álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mit jelenthet a következő álom?

Apukám 17éves koromban halt meg egy elég hosszadalmas fájdalmas betegségben, 6évvel ezelőtt.

Amióta meghalt 1x álmodtam vele,szinte a halála után nemsokkal, abban az álmomban szintén azt éltem meg hogy meghalt, eltemettem, de pár nap múlva haza jött,egészségesen. Azóta most álmodtam vele, hogy itthon volt mire a párommal haza jöttünk, nem mondott semmit de most is egészséges vol.

Mit jelenthet ez vajon?



2020. júl. 26. 15:58
 1/1 anonim válasza:

Mindenkinek egyéni jelentéssel bírnak az álmok. Szerintem nagyon jó dolog, hogy egészségesen látod álmodban, mert ez egyrészt azt jelenti el tudtad engedni, másrészt szerintem sokkal jobb így látni valakit mint az utolsó napjaiban.


Ha történt vmi esetleg amikor meghalt nagyon nagy változás az életedben, akkor lehet most is ezt mutatja. Vagy amit neked Jelképezett az apukád. Szerintem nagyon jó, hogy vele álmodtál , mert ez is azt mutatja bár egy más minőségben, de veled van.

2020. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!