Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtés terén kíváncsi...

Álomfejtés terén kíváncsi lennék a véleményetekre. Segítenének?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy régi fa berakású malom szerűségű "házat" vettünk apummal, tesómmal és apum barátnőjével. Ahol, lett egy szobám régi bútorokkal és egyéb tárgyakkal, a jó nagy része nem volt az enyém, szinte csak a régi porcelán vázáink meg a kávés poharam volt ott. És voltak képek egy lányról. (nem ismerem tudtommal)

Apum barátnője bejött, hogy hozott nekem 3 arany halat, ezután mutattam neki a képet a lányról, aminek fekete lett a szeme és úgy nézet ránk és alakot tudott változtatni. Majd, úgy volt hogy elköltözünk.

-Itt fel ébredtem, de amikor vissza aludtam folytatódott.-

Egy kolli szerűségbe kerültem. Ahol, le kellett menni az étkezőbe. Egy fiúval mentem le, aki szintén nem láttam még soha. (mintha a barátom lett volna) Jött egy lány is, aki azt hiszem egy régi ismerősöm és utána jött egy fekete macska azt hiszem egy fél holddal a feje közepén, aki beszélt hozzám, hogy ő a démon, menjek vele és elindult fel a lépcsőn, és meg követtem, mert meg akartam kérdezni tőle, hogy miért kísért engem és mit akar.


Lehet, ennek az álomnak jelentése? Vagy csak az agyam játszadozott velem?



2020. júl. 27. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az álom a régebben látott valóság üledéke, amit a tudatalatti néha történetté kovácsol. Ha nem volt félelmetes álmodás közben, akkor nem kell aggódj.
2020. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit értesz ez alatt? Miért kellene aggódnom, ha félelmetes votl?
2020. szept. 7. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, sokan aggódnak, ha félelmeteset láttak álmukba, hogy "jaj ez most mit jelent, félek hogy rosszat" stb., de te távol állsz ettől úgy látom.
2020. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. szept. 7. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
szívesen
2020. szept. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!