Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Pár napja visszatért egy álmom amit nagyjából három-négy éve álmodtam utoljára (akkor is kétszer).

Az álom a következő:

Egy szakadéknak MAJDNEM a tetején állok a családommal. Lent (a szakadék alján) nagy sebességgel (tényleg nagyon gyorsan) közelít egy igen méretes ragadozó állat. (nagyjából fél percünk van, míg ideér)

Ekkor találunk egy bunkerszerűséget, viszont én egyedül pont nem férek bele.

Egyedül maradok...

Én is találok egy hasonló rejtekhelyet, ahova be is megyek. Itt vak sötét van. Képszakadás! (Vagyis biztos volt valami csak nem emlékszem) Egy tartájba vagyok zárja és egy nálam 20-30x nagyobb démon/boszorkány gúnyosan nevet.

Ezután alvásparalízis, ahol egy kéz leng előttem az ágy mellett.


Nos ez volt az álom... Szerintetek mit jelent? A válaszokat előre is köszönöm!



2020. júl. 30. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Üzenem a boszinak, hogy már egyszer/ kétszer le lett győzve. Most is ez vár rá. Mert aki Isten ellen harcolóvá válik, már át is vette a bukását.
2020. júl. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ideje lenne már ennyi év óta észrevennie, hogy ki ellen harcol.
2020. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy különösebb jelentősége van. Esetleg valami nyomasztó, szorongatott helyzet lehet mostanában. Minden esetre elég fosatós volt ez így éjszakára, azzal a kezes jelenettel a végére.
2020. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!