Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vonatos álmok, mit jelenthet?

Vonatos álmok, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nem tudom megfejteni sajnos a visszatérő vonatos álmaimat ahogy megy a vonat, rengeteg akadály jön szembe velem, de olyanok, amiket ember nem képes kikerülni halálos akadályok a sínek pedig amin a vonat halad, szintén életveszélyesek hibásak és gyengék aztán később inkább repültem de azt mondtam, hogy még így is fárasztó az út.

A haszontalan, avagy gúnyolódó válaszokat ignorálom.



2020. aug. 6. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A vonatsín az álomban az életút határozottságát jelenti. Az akadályok és a hibás sínek azt jelenthetik, hogy az életed egyenesen halad előre, de rengeteg akadállyal kell szembenézned, hogy elérd a célod.
2020. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Azt jelenti hogy te majd vonatrabló leszel.
2020. aug. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
hanyas szintü hype train?
2020. aug. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyes, igen, már megfejtettem, köszönöm a válaszodat. A másik két idióta kommentelő, hülye mint a seggem.
2020. aug. 7. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!