Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma éjjel a halott édesanyámmal...

Ma éjjel a halott édesanyámmal álmodtam! Nagyon rég álmodtam már véke szinte nem das emlékszem rá hogy mikor! 10 éve halt, amikor 10 éves voltam! Üzenni szeretne nekem?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy élt, de viszont valamilyen betegsége volt de nem az ami igazából és apukám ápolta, le esett a földre, mentem apukámnak segíteni és mentőt hívni, és emlékszem hogy édesanyám rám nézet ami nagyon de nagyon jól esett, sírva ébredtem fel! Van ennek valami jelentése/üzenni akar nekem valamit, vagy csak hogy nekem nagyon hiányzik és még nem tettem túl magam rajta, nem engedtem el?

2020. aug. 8. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha uzenni akarna mar 10 éve megtette volna, vagy hol volt eddig hogy nem ert ra, a mennyorszagi hawaii-on? Gondolkpdj racionálisan kérlek.
2020. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyelek meg, sajnálom. Biztosan hiányzik az anyukád.
2020. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

Wáo köszönöm szépen :) nagyon szép meg fogalmazás, taps 😐👏

2020. aug. 8. 09:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi ez a zagyvaság
2020. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Miért, ha azt mondom szépen rendesen, hogy egyértelműen nem egy üzenet, elhinned? Nem, mert azert írtál ki kérdést, mert varod, hogy a válasz egy hatalmas igen lesz. Hát nem. Ha hinni akarsz ebben, higyjel, magadban csendben, de ne más emberekkel legyen a problémád, ha azok racionálisak akarnak maradni. Mert valóban, 10 évig miért nem üzent akkor? Ha?
2020. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Említettem én valahol olyat hogy 10 éven át nem álmodtam vele(nem akart üzenni?!) szerintem sehol nem írtam ilyet, nekem nincs senkivel se semmi bajom, én csak fel tettem egy kérdést ami által normális választ szerettem volna kapni, de ha téged ennyire hidegen hagy a dolog, akkor inkább nem is kelett volna ide írnod :) csak fektettem egy kérdést hátha kapok rá választ, igaz kaptam is tőled, de viszont meg lehetet volna fogalmazni rögtön az elején egy "Nem jelent semmit" válasszal a te részedről, nem pedig olyan írni hogy a "mennyországi Hawaii-on":)

2020. aug. 8. 18:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, az álmod a Te olvasatodban tényleg nem jelent semmit. Édesanyád nem akar és nem is tud számodra üzenni. Álmodtál, az agyad vetített képeket amit most Te szeretnél velünk megmagyaráztatni. Ez nem így működik. Megértem sőt merem mondani hogy hiányzik számodra édesanyád. Az álmodnak ehhez semmi köze a valóságban. Gondolom sokszor gondolsz rá, talán ezért van hogy álmodban megjelenik. Ne azt keresd ez mit jelent, hanem próbáld meg őt elengedni a való életben.
2020. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy "véke szinte nem das"?
2020. aug. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!