Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy tudom irányítani az álmom?

Hogy tudom irányítani az álmom?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta érdekel a tudatos álmodás és különböző módszerekkel már sikerült is bejutni abba az állapotba, hogy tudtam róla, hogy álomban vagyok. De semmit nem tudtam benne csinálni csak mozogni, de magát a világot nem tudtam manipulálni sehogy, de amikor meguntam ki tudtam lépni az álomból valahogy. Szóval, ha nektek volt már tudatos álmodásotok, vagy rendszeresen szokott lenni, hogy manipuláljátok az álmot?

Előre is köszönök minden értelmes és segítőkész választ! (Akár privát üzenetben is lehet írni)



#álom #tudatos ámodás #álom manipulálás
2020. aug. 13. 15:48
 1/4 D-Mano ***** válasza:

Neked hátha segít valamit

[link]

2020. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Elképzelek egy ajtot es mogotte az van amit szerenék

Vagy egy szemely akivek talalkozni akarok autoval jon es kiszall a kocsibol

2020. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
91%
Úgy hogy lefekvés előtt nagyon erősen arra gondolsz amiről szeretnél álmodni. Én mindig ezt csinálom és bejön mindig,ha két egymást követő éjszakán ugyanazt akarom álmodni akkor az is sikerül az említett módszerrel!!!
2020. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6-8 ora alvas utan aludj vissza, kozbe mozogj az álomtesteddel az álomkörnyezetben
2020. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!