Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet az oka/jelentése...

Mi lehet az oka/jelentése ennek a vissza térő álomnak a babával?

Figyelt kérdés

Többször előfordult már hogy szültem egy babát (túlnyomó részt fiú volt) és ezek az álmok abban azonosak hogy a babának mindig igéző, gyönyörű és világos kék szemei voltak. A szemei voltak azok amik az álmomnak a lényegét jelentették. A legutóbbi álmomban annyiban másabb volt, hogy csak az egyik szeme volt kék, a másikon nem volt szivárvány hártya. De nem egyedi eset ugyanis álmodtam már egyszer-kétszer azt hogy a gyermek két szemének a színe eltérő volt. Huszonkét éves lány vagyok, és még nem szültem gyermeket, úgyhogy az anyaság számomra még ismeretlen terület.

Mit gondoltok, minek köszönhetőek az álmok, és mik a jelentésük?



2020. aug. 16. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Baba az álomban az ügyeid megrekedését jelenti. A kék szín a tiszta gondolkodás és az igazság színe.

Talán azt jelentheti, hogy a megrekedt ügyedet tisztán át kell gondolnod a siker érdekében.

2020. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó gondolataid vannak(szültem..fiút) és egyértelműen(mind a két szeme) sikeres, életre való(igéző..kék). Sokan levegőnek néznek(másikon nem volt szivárványhártya). Vagy félig így, félig úgy értékelik(színe eltérő).
2020. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!