Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hisztek az almok jelentosegebe...

Kerdesekkel teli kérdése:

Hisztek az almok jelentosegeben, volt mar olyan, hogy megalmodtatok elore valamit?

Figyelt kérdés

2020. aug. 19. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Nem minden álom olyan nagy horderejű. Pl. én is álmodtam már tök ijesztő álmot, és nap végére rájöttem, hogy egy jelentéktelen és lényegtelen semmiképpen sem ijesztő dologról volt szó. Az agy időnként érdekesen kommunikál! :D
2020. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Szóval nap végén ott röhögtem magamon, mikor rájöttem mit is jelent az álmom. Ne kérdezd mi volt az, mert gyorsan elfelejtettem, szóval ennyire volt noname a dolog, jelentéktelen, és lényegtelen.


1-es vagyok.

2020. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, volt már olyan velem is, hogy előre megálmodtam valamit, egy pillanatot, egy cselekményt stb. De, mindig csak egy kisebb részét.

Pl. Megálmodtam, azt hogy egy asztalon támaszkodó fiatal embernek a jobb kezén csillagtetkói vannak. (többre nem nagyon emlékeztem, meg homályos volt a kéz körül szinte minden.

Pár év múlva, az az ember az osztálytársam lett és ugyan úgy támaszkodott az asztalon mint az álmomban.


Ez csak az egyik példa, ami régebben történt. :D

2020. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Velem egyre tobbszor tortenik ilyesmi, marmint hogy elore megalmodok dolgokat, mar mar ijeszto
2020. aug. 26. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:
engem érdekel, kérdező, tudnál pár példát mesélni?
2020. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!