Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet ez...

Szerintetek mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

(Ez már az álmom)


Az egész úgy kezdődött, hogy kaptam egy értesítést fb-n, hogy az exem szeretné velem újra felvenni a kapcsolatot. Aztán hirtelen egy időugrás és már ott volt a házában a szüleivel. Ott nagyon jól elvoltunk, aztán a szülei felvetették azt az ötletet, hogy aludhatnánk együtt. Én bele mentem és az álom végére ismét együtt voltunk. A valóságban szakításkor nagyon utáltuk egymást, most haveri kapcsolatban vagyunk.



2020. szept. 1. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Ma jött be hozzánk az iskolapszichológus(12. osztály, 18 évesek vagyunk már). Pont arról beszélt, mekkora idiótaság az álomfejtés. Legalábbis, az, hogy mást kérdezel, vagy az álmoskönyvet fellapozod. Csakis a saját álom közbeni érzéseid tudják megválaszolni a kérdéseidet, más emberek nem. Ezt mondta.
2020. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%

Na látjátok, hogy 18 éves korban már ha más nem, az iskolapszichológus elmondja ezeket. Ha aztán soha az életben nem tanulsz pszichológiát is tudni kéne, hogy az álomfejtés egy középkori babona szintjén van, tehát semmi valóságalapja nincs.

Józan ésszel, mindenféle tudás nélkül is belátható hogy az álmaid a saját gondolataidból, félelmeidből, örömeidből, a benned, a BENNED lévő dolgokból áll össze. NINCS univerzális jelentése. Nincs olyan, hogy ha Facebookos értesítéssel álmodsz, akkor az azt jelenti, hogy másnap rossz jegyet kapsz a suliban. Nincs olyan, hogy ha az exeddel álmodsz, szerencséd lesz, nincs olyan, hogy ha erdőben vagy és fázol, akkor fogorvoshoz kell majd menned, vagy ilyen baromságok.

Hanem inkább össze vannak kuszálódva az érzéseid, mint minden kamasznak (gondolom tizenéves vagy), és az agyadból előjött egy ilyen zagyvaság. Értelmet ne keress, biztos észrevetted már, hogy közvetlen elalvás előtt már jönnek a mindenféle összevissza gondolatok a fejedben. Ezek van, hogy teljesen értelmetlenek az álmodban, van, hogy összeállnak egy történetté, mint most. Jelentése nincs, de úgy sejtem, nem teljesen vagy túl ezen a kapcsolaton.

2020. szept. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Váratlanul kaptál egy üzenetet az exedtől(értesítést fb-n), hogy ő úgy gondolja együtt lehetnétek(újra felvenni a kapcsolatot). Aztán része lettél az exed és szülei életének(ott volt a házában a szüleivel). Ezt nem bántad(nagyon jól elvoltunk). A szülei biztattak, hogy ezt fogadd el, mert támogatnak(..aludhatnánk együtt) erre belementél.
2020. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!